Ách jo, co s tím ?! Hrát - nehrát ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 15/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No počítač v tom velkou roli nehraje, hra běží na jednom jádru a tak průměr i stačí, za předpokladu slušného připojení. Jením z současných problémů krom nestability hry ,je hlavně problém se stabilitou poslední v. Adobe Flash Playeru a zásuvnáho modulu v některých prohlížečích, např. v Mozille.
    Ps: ( 17.12) Posledních několik dnů se to zlepšilo a v Mozile to zas šlape i přihlašování bez problémů, tak super ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/12/16
  2. oops.eu

    oops.eu User

    **rozárka**

    máš nějaké nové informace, co ti zjistil poskytovatel internetu, když jsi jim napsala ten kód?? pomohlo ti něco, nebo už ti nejde ani se přihlásit do hry, tím pádem ani na fórum? :D
     
  3. oops.eu jediný, co pořád chtěli, jakési "parametry", a stále mi oznamovali .."u nás vše vpořádku.." o_O;)
    mno, a já střídavě bojuju se systémem, s lagama či přihlašováním = prostě mám to takový "dobrodružný" :)
    inu a letmým pohledem do kalendáře holt mám fůůůůru jiných starostí, než dark - jako správná bábi mám
    spoustu předvánočních "povinností".....

    čímž se dostávám k tomu : přeji VŠEM kráááásné a klidné vánoční svátky ! ;):)
     
    oops.eu, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. **rozárka** i tobě pěkné svátky a máš pravdu, je spousta věcí, které jsou důležitější než tahle hra. Třeba za tu dobu, co nebudeš hrát možná opraví i GE1 a další neduhy hry :D.
     
  5. oops.eu

    oops.eu User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.