Achat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Mně nový chat nefunguje. Tak bych ho chtěla reklamovat :D

    V chatu je prázdný okno. Jednou naskočil, pak jsem se odhlásila a od té doby nic. Zkusila jsem tři prohlížeče, PC, noťas, všude jsem použila cleaner, ale nic. Přitom na test servru mi fungoval bez problému.

    Servr: GE1
     
    Naposledy upraveno: 9/8/17
  2. Neviem na akom serveri hráš (tuším globál?) ale na je CZ1 rovnaká situácia.
    cookie nové, cache čisté

    [​IMG]
     
  3. Borat

    Borat User

    Sentiero mne sa ho podarilo naštartovať na asi ôsme prihlasenie :D Skús to ešte pár krát a keď to nepôjde tak podľa pravidiel si bude treba podať žiadosť o preverenie IP adresy.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    ChuckNorris ano, GE1. Už jsem to nahoru doplnila :)
    P.S. Máš na tom chatu jakýsi fleky, tak možná proto tam nic nevidíš. Jdu se podívat jestli je tam mám taky :D

    Borat zkouším pořád dokola. Tak uvidíme jestli se to rozjede. Ale spíš si myslím, že bude chyba v chatu.
     
  5. To sú hviezdy čo presvitajú z pozadia :) dneska som ešte nebol v umyvárke s loďou :D
    Bol som medzičasom na CZ2 pozrieť a tam mi chat funguje.
     
  6. Tak kliknu dychtivě na téma že se bude řešit mineralogie a vono je to jen o chatu. :D

    Mně chat jel bez problémů od začátku, a co jsem viděl psalo se na něm požehnaně. Na globální problém to tedy nevypadá.
    A jen tak mimochodem mně napadá, porty pro chat jsou pořád stejné nebo se něco změnilo?
     
    Sentiero a ChuckNorris tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Taký kľud na chate už dávno nebol :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Po 10 pokusech se na to tak leda můžu :D Super novinka ! :D
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    ChuckNorris na CZ1 mi chat taky nefunguje. Na CZ2 a CZ3 funguje.

    Korben chat jakýho servru máš na mysli? A dobře si to rozmysli...:D
     
    Naposledy upraveno: 9/8/17
  10. Korben

    Korben User

    Ja osobne všetky. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Nevím jak jsou na tom ostatní, ale u mě už chat asi funguje. Teď jsem se schválně přihlásila asi desetkrát a pokaždé fungoval, ale vždycky trvá několik minut než se načte. Ten starý chat fungoval hned.

    Korben tentokrát ti budu věřit, že se z toho nesnažíš vyvlíknout :D
     
    -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  12. ono staci fakt pockat tak cca 3 minutjky a on nabehne len dfufam ze bude stabilnejsi ako stary chat a nebude tak vypadavat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Me chat frci vpohode, jen mam asi blbej dotaz? Co je na nem noveho?
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Zrušili místnost Hledání klanů, Firemní místnost nazvali Firemní namísto např. VRU a co považuji za nejpřínosnější změnu je nová funkce chatu, která umožňuje nahlásit nevhodné chování konkrétního hráče přímo v chatu. Tak uvidíme, jestli to bude plnit účel, za jakým to vytvořili :)
     
    Naposledy upraveno: 10/8/17
  15. Prosímtě mužeš mi poradit , jak a kde tuto funkci najdu :) Já jsem asi slepý a byl bych rád o radu . Děkuji
     
  16. /help a napise ti to tohle: /report: /report Open Report interface.

    No uvidime, snad to bude fungovat ten report :). Diky za info Sentiero.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Super , děkuji za info o tom jsem vubec nevedel :)
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    + Samozrejme su tam aj interne upravy, ktore sluzia moderatorom.

    Su tam ale este muchy, chvilu potrva nez sa vsetko doladi.
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  19. Pucikocour

    Pucikocour User

    Dobrý den,
    mám technickou otázku - ty popisované 3 minuty, kdy se má probudit chat je v reálných jednotkách, nebo se autor upsal a délka připojení chatu se počítá na světelné roky? Po 20 minutách se neprobralo vůbec nic. Jen já lenivě otevřel jedno oko, kdežto chat absolutně nereaguje. Děkuji poradcům za odbornou odpověď.
     
  20. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, skús prosím ťa viacejkrát relognúť herné okno a vždy chvíľu počkaj. Ak by chat nenaskočil, tak zrejme bude potrebné podať si žiadosť na preverenie IP adresy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.