Achat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ta hra nemá ráda kocourky. Napřed trpaslíci, pak zatmění mozku u kocoura a teď tohle. Děkuji za radu, žádost podána.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že toho, co hra nemá ráda bude mnohem víc :D
     
    svi1 a Pucikocour tohle ocenili.
  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ten krám nefunguje ani na jiném prohlížeči a kupodivu s ním nepohne ani změna IP adresy.
    Čili klasická nefunkční novinka, na které jsme zvyklí, vrrr

    Vážení přátelé DO, pokud nemohu pomoct ve hře svým kamarádům, protože tenhle komunikační krám nefunguje a na jiné komunikační programy nemám rychlost internetu, je to vážné. Chápu, že zdejší poradci jsou pouze poradci a ne IT technici, ale domnívám se, že po finančních dotacích, které do toho hráči investují by mohli dávat do hry pouze funkční novinky a ne krámy, které jsou na prd. Zkusil jsem komunikovat s přáteli ve hře klepáním tlapky na plechový bubínek, buď to nebylo slyšet, nebo zapoměli morse znaky.
    Navíc, abych byl upřímný, tak z těchto "novinek" mám podobný strach jako z bouřky. Většinou to nadělá víc škody jak užitku. Hezký večer
     
    Naposledy upraveno: 10/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kocoure, zkousel jsi klinout na to tlacitkou s sipkou? Aktualizaci chatu... me to pomaha.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    Impe zkoušel, dokonce postupně všema 4 tlapkama a jak říkám, je to krám. Dřív to pomáhalo, teď je to o ničem.
    Jen nechápu, proč dají do hry, kde jsou tisíce hráčů něco, co není vyzkoušené a nefunguje. Pak tu modi a spol trpí, když tu každý řve, že ta blbost je nefunkční nebo, podpora odepisuje, že to není v jejich silách napravit. Ale hlavně jak Systém bezhlavě banuje, protože se nudí. Včera jsem si nechal ověřovat IP adresu a tohle mi bylo napsáno. Že Systém je hravý a banuje jak o život. Ostatně, o tom by Podpora mohla vykládat, když během 3 týdnů jsem ob 2 dny požadoval o odblokování IP adresy.
    Takže bouřka bude dřív jak funkční chat. Pevné nervy a hezký den Pucikocour
     
  6. To uz se tu resilo taky x krat :D. Uz ani nepamatuju, kdy neco pridali a fungovalo to na 100%, kdo vi jestli nekdy vubec. Hodej to jednou na test server na 1 den, tam to jakztakz funguje a hned prask do hry. :) Co nadelas? Nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásný den bez bouřek,
    koukám, že ten krám stále nekomunikuje. Je mi 56, myslíte, že se toho dožiju?
    Spíš by mě zajímalo vysvětlení, proč zde stále něco modernizují, když to té hře max. ubližuje. Klidně budu lítat na starém zobrazení, hlavně když vše funguje jak má.
     
  8. Je zajimave, ze vcera vecer jsem mel stejny problem. Chat mi nesel, zkousel jsem se relogovat, klikat na aktualizaci, ale nic nepomohlo. Dnes odpoledne jsem se nalogoval a uz opet jde.
     
  9. Včera bylo přidané na discord oznámení, údajně má problém s chatem souvislost přímo s některými účty, netýká se to všech. No prý se tomu věnují. :)

     
    Pucikocour a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahojky piloti,
    zajímavě formulovaná odpověď: "...údajně má problém s chatem souvislost přímo s některými účty...."
    Jsi chlupaté zvíře, máš smůlu;)
     
  11. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Moje osobní zkušenost. Na pomalém připojení s občasnými výpadky mi chat vůbec nenaběhl. Na kvalitním připojení bez výpadků mi chat funguje bez problémů. Těžko říct, zda je to pravidlo, ale i zkušenost některých hráčů tomu nasvědčuje.

    P.S.: Formulace BP jsou vždy zajímavé. ;)
     
    Pucikocour tohle ocenil(a).
  12. Pucikocour

    Pucikocour User

    Drazí přátelé, vyzkoušel jsem všechny možné prohlížeče - Google, Safari, klasického FF, Maxthon, SRWare Iron a na žádném nic nefunguje víc jak na mém vymazleném Pale Moonu. Pokud tedy není problém s rychlostí připojení (tu bohužel bez přestěhování pelíšku neovlivním), prohlížeče na to nemají žádný vliv. (Pokud by vás to zajímalo, klasická, neupravená verze Firefoxu se ani nerozběhla:rolleyes:)
    Řekl bych, že to bude jak za dob minulých - problém je někde na trase:)
     
  13. Warden

    Warden User

    Pucikocour: A jen tak pro zajímavost zkus v příkazovém řádku windows příkaz ping -l 1024 -n 50 cz1.darkorbit.com. Jak to dopadlo, jaký je průměrný ping? Ztratily se nějaké packety?
     
  14. Pucikocour

    Pucikocour User

    Vyzkoušel jsem 2 prohlížeče - Operu a Pale Moon
    U Opery naběhla pouze úvodní stránka a bojová mapa už NE!:(
    U Pale Moonu je to takhle: čas (průměrný) 80ms TTL 51:rolleyes:
    FPS na mapě 18
     
  15. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdravím poradci - mám technickou otázku - když jsou prázdniny, chápu, je nás zde 5 a 1/2, tak nemusíme kecat. I naše Bystré oko to má s námi snažší, ale myslíte, že ten kecafon nepojede i po prázdninách? Protože mě to stále jen píše, že spojení se serverem je přerušené.
    Nechápu, co je přerušené, když se to ani nespojilo, vrrr:oops:
     
  16. Korben

    Korben User

    Ak ti vypisuje, že spojenie so serverom bolo prerušené, tak mne osobne to robievalo pri slabom pripojení. Neviem či máš PC, alebo notebook, ale ak notebook, tak to skús na inom pripojení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ježíš, velký šéf si ze mě dělá srandu. Mám NB, ale rychlost netu 3 Mb, vtipálku a rychlost bych zvětšil leda přestěhováním. Bydlím v lese, tj hromada stromů a super rychlé sítě tu jsou, leda bych se změnil ve veverku a vylezl na nejvyšší strom. Jezdí sem srandisti se super chytrými telefony a pak lítají po louce a hledají signál:). Já, ubohý kocour mohu používat pouze 02 a jsem 4 km od ústředny.
    (proč tam není plačící smajlík?)
     
  18. Korben

    Korben User

    Pucikocour, Ja si srandu nerobím, ak by som si robil, tak použijem :D:D:D:D:D a to som nepoužil. Ak má hráč problém a je v mojich silách vyriešiť ho, tak som rád.
    Skús tento pingtest a hoď mi sem výsledok. http://rychlost.cz/ping-test/ Zvol si tam server Germany - Frankfurt, výsledok odfoť a vlož sem obrázok.
    ping.GIF
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Pucikocour

    Pucikocour User

    Inspiroval jsi mě šéfe k tomu, že přeinstalovávám prohlížeč, zda chyba není u mě. Zatím v továrním nastavení se mi nerozběhla ani bojová mapa, ale pracuji na tom. :(
     
  20. Korben

    Korben User

    Ak máš len základné nastavenie prehliadača , tak si over a prípadne obnov flashplayer. https://get.adobe.com/cz/flashplayer/
    Pred inštalovaním tam zruš zakliknutie "Volitelné nabídky " McAfee Security Scan Plus, aTrue Key™ by Intel Security.

    Prípadne si tam nahoď aj Javu https://www.java.com/en/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.