Achat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    V čistém továrním nastavení mám FPS 5, což není vtipné, jdu teda pokračovat:(
     
  2. Korben

    Korben User

    FPS 5, je kruté. To fungovať ani nemôže. No skúšaj a uvidíme či sa k niečomu dopracujeme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Vyladil jsem prohlížeč, dostal tam 10 FPS, teď jsem narval do compu akcelerátor a vytáhl to na 15. Než se objevily růžovoučké krisy byl jsem i na 18, jinak odezvu mám stále 51 ms, což je o 27 míň jak průměr ve Žďáře nad Sázavou;)
     
    Warden tohle ocenil(a).
  4. Pucikocour odezva i přesto že by mohla být lepší, je stále v rámci normálu a nebrání plynulému hraní, i když ta rychlost není optimální. Napiš prosím, jaký má tvůj notebook parametry, protože i na skoro 6 let starém notebooku mám vyšší FPS než píšeš.
     
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    Milí poradci,
    hrát se na mém krámu dá v pohodě, což dokazuji i tím, že zde otravuji již 7 let, net nezrychlím, leda bych si přestěhoval pelíšek někam jinam a že nefunguje kecafon, hold to je zde zcela běžná věc.
    Pro další poradce - já mám noťas na bankovní operace, na čtení novin, knížek a sem tam poslouchání hudby, stupidní hry nehraju, krom jedné a té výkon stačí. Jinak ten noťas je HP6510b, sto let starý, ale mě vyhovuje. Že má jen 2 GB RAM a 80 GB HDD, který mám stejně zaplněný jen do 1/3 mě neva. Jinak tohle téma bylo o nefunkčním chatu, ne o mém noťasu. ;)
     
  6. Je tu nejaky hodny moderator co se podiva jestli nemam IP ban ? na podporu nemuzu napsat , teda muzu ale zprava se neodesle ikdyz jsem napsal 140 pismen + mezery ! :rolleyes:
     
  7. Korben

    Korben User

    PaRazZziTeK, Pozri si pravidlá a tam nájdeš tému ako si máš podať prípadnú žiadosť a tú napíšeš do sekcie Chat. No nateraz to je asi zbytočné, lebo IP ban by si mať v novom chate nemal.

    Pucikocour, Pre tvoj problém je potrebné vedieť aj to, aký máš hardvér. Ešte jedná vec, aký máš operačný systém?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tak ted uz mi dobrou hodinku chat nejde, zkousel jsem i cistit cache.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Chuck

    Chuck Guest

    Ak hráš na CZ3, tak tam chat momentálne vôbec nefunguje. Ak hráš na inom serveri a chat nejde, tak treba vždy relognúť, chvíľu počkať a on potom nabehne. :)
     
    -baghira2- a Leontynka1985 tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    Prípadne stačí preskočiť portom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Na cz1 hraju, mam to i v nicku. Zkousel jsem skakat, relogovat, chat mam furt otevreny a nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Honzin

    Honzin User

    A co to je návod jak rozběhnout chat"Prípadne stačí preskočiť portom." :)
     
  13. Borat

    Borat User

    A internet máš dobrý? Lebo čo aj kolegovia pozorujú tak väčšinou sa ozývajú tí čo majú problém s internetom. Mne minule tiež nechcel naskočiť chat, ale asi po piatom pokuse naskočil, ale to som vedel, že internet si zo mňa znova robil srandu.
     
  14. Honzin

    Honzin User

    Taky mi nefunguje už tři dny po sobě do večera funguje a večer nechce naskočit.
     
  15. No hra bezi celkem solidne, ale obcas mi net zlobi, tak by to mohlo byt tim.

    To ted zas budem hrat kdo vi jak ldouho bez chatu ( my co nam to zlobi). Novej chat nahrali, ale opravovat ho beztak nebudou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Chuck

    Chuck Guest

    No bol som práve otestovať CZ chaty a jediný, ktorý mne funguje, tak je chat CZ2. CZ1 a CZ3 sú pre mňa nefunkčné. Každopádne by aj mňa zaujímalo ako jednotlivé chaty fungujú, pretože niektorým ide nejaký chat a ďalšiemu nie. Dúfam, že sa v blízkej dobe dočkáme opravy tak, aby už všetkým chat fungoval a stále. :)
     
  17. Diky Chucku za tvou praci. Divil bych se kdyby to bylo internetem, bude to necim jinym.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Ani mne to nejde a nemám ani na to nervi.Hlavne že tu zlepšujú chat a len to ***** .Preto to hrá tak malo ludí lebo je tu všetko *****.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/8/17
  19. vydrz prdka procisti pc atd pak to naskoci;)
     
  20. Korben

    Korben User

    gembler11111, Tak ako v chate, tak aj tu platí, slušné vyjadrovanie.:mad:o_O
     
    gembler11111 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.