Admin na 3-4mape

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem stefan.sv, 2/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stefan.sv

    stefan.sv User

    ahoj isiel som na prieskum pozriet na vru 3-4 mapu so spearhedom a tam golik bez stitou tak som si ho oznacil a zacal po nom stielat no a zrazu pozriem a ma tam A tak som prestal a rychlo odletel :).tak viem ze sa to nema nestielal by som po nom keby som skor zbadal ze je to admin.Dufam ze za to nedostanem trest :eek:/
     
  2. Korben

    Korben User

    Nie nedostaneš žiadny trest. Najskôr tam bol len kvôli testovaniu, keďže sa jednalo o golika.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    fuu dobre ja len preto lebo som myslel ze to je dajaky hrac vru a zrazu pozeram a to je admin niejaky dalas ci ako mal nick tak som prestal hned letel prec..tak diky to je vsetko :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Pozerám, že mi niekto vetrá lodičku :D :D
     
    -baghira2- a Karlos tohle ocenili.
  5. stefan.sv

    stefan.sv User

    ano :) a požičiaš mi aj tu s majakom? :D
     
  6. Borat

    Borat User

    Je príliš silná na teba a nedokazal by si si ju skrotiť :D Takže asi ti ju nepožičia :D
     
  7. Korben

    Korben User

    Lodičku musí riadiť skúsený pilot, ktorý zvládne G9 preťaženie. Mnohým pilotom sa stalo, že počas takého preťaženia, obsah ich tela, nekontrolovane opustil jeho nositeľa a lodička sa musela podrobiť kompletnému čisteniu a polročnému vetraniu. :D
     
    -baghira2- a Chuck tohle ocenili.
  8. stefan.sv

    stefan.sv User

    :D to by som potom lietal asi vo vesmire ako Jurij Alexejevic Gagarin a to by som nechcel :D ale tak skusil som sa aspon opytat :).Tak mozes teda locknut
     
  9. Korben

    Korben User

    Na žiadosť autora, uzavreté.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.