admini na servery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ja¢k~Şvk., 18/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím mohli by na ge3 servery admini lietať pred reštartom serveru na ??? mape a ničiť všetké lode ? všetci tam majú cez 10 lodí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Borat

    Borat User

    O takomto čase ja napríklad ešte spim, ale v pondelok dám návrh aby samotný BP vykopol všetky bugnute lode z tej mapy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. a prosim nec sa tam lode nebidu dat bugnut ak sa bide dat lebo v utorok tam lode budu znova oni tu mapu volaju uz po svojom klane sa tam zabyvali...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. A jak ty to vis, ze je tam 10 lodi naraz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. bolo to pisane obrazne ale mam svoje zdroje bol som tam a skoro kazdu noc tam su 5 ludia minimalne v stredu tam boli 15 a lodi tam maju bugnute veeela bol som snimi v klane viem co robia ako robia a coho su schopny :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prepáč, ale nejaký dôkaz by nebol? Screen alebo videozáznam.
    Ak vieš čo robia a čoho sú schopní, prečo o tom sem píšeš verejne?

    Od toho je sekcia Chat.
    Prečítaj si aj pravidla-zadosti-o-zruseni-banu-vc-ip-banu-a-udeleni-banu
    Pretože bez ich identifikácie; ani nemôžu vedieť, koho vlastne majú potrestať.
     
  7. Chuck

    Chuck Guest

    -baghira2- v sekcií chat sa riešia hlavne veci ohľadom Chatu. Keď sa pozrieš na ten link, čo si mu sem vložil, tak zbadáš, že sú tam síce návody ako nahlásiť hráča, ale to ohľadom iných vecí - Žádost o zabanovaní hráče z důvodu prohřešku na chatu a Žádost o potrestání hráče za nevhodný email ve hře. A keď sa pozrieš ešte trochu nižšie, tak je tam poznámka
    • Do dané sekce nepatří diskuze o problémech ve hře nebo hlášení podpůrných programů.
    Takže je lepšie, keď hráč bude kontaktovať podporu s takýmito vecami.
     
    Minerva tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    To som skutočne nevedel, Ďakujem za veľmi trpezlivé ako aj ohľaduplné vysvetlenie.
    Ospravedlňujem sa, moja chyba.

    Podpora však bude žiadať dôkazy, tzn. screen alebo videozáznam pomocou programu Bandicam;
    zrejme bude nutný.

    Som si však plne vedomý toho, že na podporu môže hráča, odoslať jedine moderátor. S pochopením.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/17
  9. baghira nahlásil som cez štvrtok piatok asi 12 ľudí a všetci tam lod mali :)
    každý na podpore by ti to mohol potvrdiť ale nemôžu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak to je strašné. Niekto dôležitý by ich fakt mal zdrbať, za nič nerobenie.
    Neplnia si svoju povinnosť. Od čoho sú vlastne platený? Za lenivosť? Pýtam sa.

    Keď sa oni o to vlastne nestarajú, tak kto teda by to mal vykonávať?
    - Už sa nečudujem tomu, prečo je všade tak veľa autopilotov a tých;
    ktorí páchajú nekalosti v samotnej hre. :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 19/11/17
  11. Chuck

    Chuck Guest

    -baghira2- s takýmito vyjadrenia by som bol dosť opatrný, pretože platení sú len priamo zamestnanci BP a za našu komunitu takéto podmienky spĺňa len naše ICM Raziel. Ďalej ku veci, ktorá sa tu rieši, my ani nikto z podpory si tu nemôžeme robiť čo sa nám zachce a bez povolenia priamo zo strany BP. A ako si si mohol všimnúť vyššie, tak Borat sa chystá dať návrh, aby takéto lode boli z tej mapy vyhodené. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Borat

    Borat User

    Bože nestaraj sa do veci do ktorých ta nič nieje.

    Na ge3 to je hrôza a dôkaz ani netreba. Videl som to sám a je len na BP ako sa zachová.
     
  13. RedONE111

    RedONE111 User

    Prepacte za dalsi ucet ale od RedONE1 som stratil prihlasovacky :D

    Ak si niekto mysli ze samotnym vyhodenim sa nieco vyriesi tak sa velmi myli. Problem nieje v klanoch ani hracoch ale v systeme ako funguje, ked sa ten zmeni potom sa vsetko zmeni. Tym, ze na mape sa neda odhlasit, je "nutne" zostat do restartu a preto sa chodi ??? cistit od nepriatelov (ahoj dextero). Vela ludi hovori ze dostat tam lod je problem, vobec to tak nieje. Staci trpezlivost a trosku zdraveho rozumu a lod ti tam prezije aj pri nepriateloch na mape, staci len vediet ako. Kazdopadne pokial nepride globalne riesenie od bp nic sa nevyriesi, tak ako to dopadlo aj naposledy ked som sa o nieco snazil. Slovenskemu klanu dali prec vsetky lode a rumunskemu a bulharskemu nic a to urcite fer nieje. Pekny den.
     
  14. Borat

    Borat User

    Samozrejme, že slováci boli vyhodení von keďže sme to robili ručne aj to nie každý bol. Na ostatné krajiny siahať nemôžeme a preto chcem docieliť globálne riešenie.
     
    Punisher a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dúfam, že si myslel slovákov aj čechov; nakoľko toto fórum je cz/sk komunita.
    Akurát som myslel pod tým, že boli vyhodení rovnakým metrom. Neboj, viac sa do toho starať nebudem. ;)
     
  16. jaritko

    jaritko User

    Spamboti sa riešia globálne, či nie. Vzhľadom k Oficiální oznámení o Spambotech, by som čakal, že áno. No po nahlásení hráča je aj po skoro 2 týždňoch aktívny a niekoľkokrát zmenil meno. Keď som opakovane upozornil našu podporu, bolo mi odpísané, ze ho musí riešiť jeho národná podpora. No tá ma zrejme iný meter. Prípadne platia pre rôzne národnosti rôzne pravidlá?
     
  17. Borat

    Borat User

    Spam boti to je iné tiež. Pokiaľ je spam *** z inej krajiny musí to riešiť jeho podpora. My mu ban nemôžeme dať ale neboj dojde aj na neho.
     
  18. RedONE111

    RedONE111 User

    Kazdopadne konecne som zistil kto si, dost vtipne :) Ked uz takto places tak co keby si predal vsetku x4 co si si tam kvoli tomu "bugu" nazbieral a ukazal charakter? Vi vlastne ja uz mam a vsetci ostatni sa mozte ztrcit?:D stare zname...zlodej krici chytte zlodeja. Keby si si to aspon ty osobne nazbieral ns tom ucte.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    RedONE111 už zase nepodložené obvinenia! A kde máš na to dôkazy?
    To, že Ti to niekto napísal na Tvojom serveri; to nie je ani z kilometra hodnoverný zdroj.
    Práveže ten dotyčný klame. Jediné čo si od neho pochytil, je len známe porekadlo:
    "Čo sa babe zdalo, to sa babe snilo."

    Ak mieniš naďalej, z niečoho takého obviňovať moderátora, od toho je podpora.
    Ale aj oni budú po Tebe požadovať dôkazy Tvojích tvrdení.
    Ak ich nemáš, nanajvýš sám seba, tým len strápniš. ;)

    P.S.: Tak choď a napíš im to tam. Niečo také na verejné fórum nepatrí, skôr do sekcie Chat.
    Povinné čítanie: pravidla-fora a jak-spravne-prispivat-na-forum.
    A ak s tými nepodloženými obvineniami vážne neprestaneš, presťahuj sa niekde, kde slnko nesvieti. Ďakujem.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/17
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chuck napsal:
    baghira? četl jsi to vůbec před tím, než jsi to ocenil?
    Dále ti Borat napsal : Bože nestaraj sa do veci do ktorých ta nič nieje.
    Četl jsi to vůbec?
    Pořád nechápu, na co si tady na foru hraješ? opravdu se chováš jako nemocný nesvéprávný člověk.
    A přestaň zde urážet hráče a posílat je tam, kde slunce nesvítí ty hulváte nevychovaný....:mad::mad::mad::mad:
     
    RedONE111 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.