Admini zase kradnu učty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Redsis, 3/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Redsis

    Redsis User

    hráči dávajte si pozor je to tu znova!!! Admini kradnu učty jako volakedy , zase mi ukradli učet a nie žiaden hráč zase Admin a BigPoint ani neposielajte peniaze na učet lebo to je škoda penez jako ho vylepšíte tak ho BG ukradne mne to už tak spravily viac krát už to nemienit trpiet končím z hrou, admini aj BG sú ***** zlodeji, nič viac , a peniaze si dám samozrejme vrátit to možu čakat že ešte budu mat problémy. **** zlodejské, zlodějská firma toto je.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/11/18
  2. Korben

    Korben User

    Daj mi dôkaz, že ti admin ukradol účet.o_O
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  3. Redsis

    Redsis User

    stačí sa pozret jako bol moj učet bloknutí neoprávnene takže zase admin chce predat učet jako to tu jeden robil pár rokov dozadu :)

    BG sa može pripravit na vrátenie penazí čo som do toho dal, neoprávnené bloknutie porušuje sám pravidlá to ho bude stát dost

    a samozrejme to zverejním všade po nete BG bude mat krásnu reklamu a nepomože si nijako
     
  4. to je nesmysl ne... klikl jsi na nějakou podvodnou stránku ne... :eek::eek::eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Redsis

    Redsis User

    to že mi niekto pošle nejaku správu a mne to tam bliká a na to kliknem to neznamená že já niečo porušujem ale to že BG dá neoprávnení ban tak to porušuje pravidlá, uvidíme kto má pravdu a kto čo porušuje.
     
  6. leosacek

    leosacek User

    Jako úplně teoreticky proč ne? I modi jsou lidi a můžou ti bloknout účet za "pushing nebo botování" a pak ho prodat někomu ... Asi se t moc neděje ale stát se může cokoliv .. nikdy nevíš
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  7. máš odkaz na svůj profil pilota ?

    jak bliká co ...to mi vysvětli...a jak ti může dát ban někdo ...to nechápu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Nepíš 10 príspevkov pod seba.
    Kto môže za to, že sa z tvojho účtu odosielal spambot? Dostal si stanovisko z podpory, tak tu láskavo netrep niečo o krádeží. Admin sa môže na tvoj účet vykašlať. Okrem toho, admin nemá možnosť zmeniť email, to môže len BP a ako tak pozerám, tak tam je stopka za spambota odosielaného z tvojho účtu.

    spambot.JPG

    Nikto sa nepokúšajte klikať na odkaz a prihlasovať sa.
    Oficiální oznámení o spambotech
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. No tak se to vyjasnilo..aha ten podvodný mail odesílal sám autor...

    No tam proč ti píše vlastně ....

    To se jako doznává ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Redsis

    Redsis User

    takto volakedy jeden admin kradlo učete blokol ho a po nejakej době zmenil majitela zajímavé že? a za peniaze vieme o tom takmer všetci hlavne starší hráči toto je to isté neoprávnený ban blok na trvalo, može za to BG a nie hráč.
     
  11. Redsis

    Redsis User

    •ŞĦΘCK▪ nepíš tu prosím ta blbosti doznáva sa BG mail tam bol poslaný jako akcia a poslal ho BG . Ak máš problém a tu hájiš zlodejov pod mi to povedat do očí , v klude ti dám adresu ale nemocnicu ti platit nebudem.
     
  12. Korben

    Korben User

    Redsis, Jasné a moja mama bola červená čiapočka.

    Viac tu nieje čo riešiť. BP email do herného emailu neposiela. To že si niekam klikal a prihlasoval sa, je tvoj problém. To že je tvoj účet zablokovaný, si môžeš kontrolovať na svojom profile pilota. Blokovaný účet sa zobrazí následne.
    Tvoj odkaz na profil pilota. https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=6YPO0&profileCheck=HuuDT&lang=sk

    Uzavreté, LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.