ADMINI

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «Mašinka-Húú», 25/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mam pro Vas navrh zdali by nebylo mozne abyste aspon 2x denne vytahly policejni lodicku a koukly na PVP mapy na lode .System ktery ma BP ocividne nefunguje a Makra si tu litaj a sbíraji boxíky proc hraci kterí u toho sedi na to doplací ? Lod kterou mi expime roky ma jiny hrac treba do 2 mesicu. Nevim zdaly BP Vam neomezil pravomoce

    Dekuji za odpoved Masinka
     
    Naposledy upraveno: 25/12/14
  2. «Mašinka-Húú» a čo je na tom? kde je zakázané zbieranie bonus boxov? predsa keď chce hráč poriadne zarobiť tak si kúpi double boxy a zbiera nie? nevidím na tom nič zlé.
     
  3. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Λрø_ıѕ_Psycђø ale autor nemyslí sbírání boxů, ale používání nepovolených programů. Ale myslím, že si to BP dokáže pohlídat sám...
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    To by mozne nebylo. Na nepoctivce je tu systemova kontrola BP, s tim mi nic nezmuzeme. Nehlede na to ze i kdyby to slo, administratori maji svoji prace dost, kterou delaji ve volnem case, a k tomu jeste nahanet mozne podvodniky po mape..
    Na kazdeho podvodnika drive nebo pozdeji dojde.
    Tema smerovavane na administratory, o nicem vypovidajici nazev, LOCK!
     
    «Mašinka-Húú» tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.