adventní kalendář - logdisky a zimní úkol-speciál

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Ergasrer=, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sid

    Sid Guest

    Ono je to jedno, včera mi byly na účet speciálním bonusem přičteny i vámi tolik postrádané klíče k bednám, takže si to zkontrolujte v deníku a doufám, že všichni nespokojení chamtivci již budou spokojení.

    Jako kdyby nebylo jedno co jsem dostal, mimochodem logdisk je o mnoho cennější než nějaký klíč k bedně, alespoň pro mě.
     
  2. CrazyMan

    CrazyMan User

    Zdravím, přesně tak klíče jste určitě také dostali jak psal zde Sid. Ono totiž ty klíče se připíšou až po nějaké chvílce. Mě osobně se stalo, že se neřipsali hned stačil relog a šup byli už připsané.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Jen pro upřesnění,včerejší klíče dostali všichni ačkoli se jim nejdříve nazapočítaly,protože se jim přičetly pogdisky.Po opětovném přihlášení po 13:00 se vám všem dodatečně klíče přičetly.
     
  4. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj, všichni ne, já jsem se už odpoledne po té 13 hod. nepřihlásil a nic se mi už nepříčetlo, a ani dnes žádný klíč navíc stále není, takže to jen pro opravu, že všichni klíče opravdu nedostali.

    Mít více času a dostat se na forum či do hry odpoledne, tak bych asi je také měl, ale takhle nic nemám, resp. asi ty logdisky, ale to nekontroluji tak těžko říci.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    K-A-R-E-L veď to aj kolega napísal, že si sa po 13.tej musel prihlásiť. Minulý rok bol tiež nejaký takíto problém, jednoducho to občas zaškobrtne a hold kto nemá celý deň na hru príde o nejaké veci. Nie je to však nič hrozné, bez čoho by si neprežil si myslím :)
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Domnívám se,že zde není již dál co řeššit.
    Uzavírám,LOCK!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.