aegis + cd boostre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SSCUltimateAero, 13/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den dufam ze to davam do dobrej sekcie ak nie tak sa ospravedlnujem ale chcem sa spytat oplati sa aegis s cooldown boostrami myslim lov hracov kedze som pocital a napr. oprava stitu by trvala len 10 s cooldown pretoze 30:2 je 15 a este 5 s dole pretoze schopnosti sa ochladzuju uz pocas pouzivania
    Ako je mi jasne ze bez cd boostru je na hracov aegis slaba ale co s oba cd boostrami?
    PS: uz sa budem krotit a budem ovela milsi pri vasich nazoroch a nebudem vas kritizovat
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Full aegis se všemy boostry, upgrady,rsb... je lepší jak full golik stím stejným :)
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už napísal spoluhráč vyššie. Ak si full elite aegiska, máš všetky boostre a aj CD boostre, si viac menej nesmrteľný :p
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    No Jessie, taky stou aegis ale musí umět zacházet,vybavení není vše :rolleyes:
     
  5. ja na ageisce udelal uz par ukolu na lode tam je akundrat spatna ta rychlost teda jestli se nepletu
     
  6. praveze niesom full elita co sa tyka
    vystroje, ale na lov hracov chodim vzdy ful naboostreny + mam formacie kruh, vrtacka falter a bicykel
    Kazdopadne vdaka a urcite si vypocujem rad aj nazory dalsich hracov ;)
    PS: ale neni zas dost skoda tych 5 laserov menej oproti golovi neni to velka nevyhoda?​
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 to hádam ani písať nemusím nie? :D to už akože každému dojde že aegiska nebude strieľať samá od seba

    SSCUltimateAero radi sme ti pomohli, ak budeš mať ďalšie otázky ozvy sa.

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.