Aegis - UBA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pexoncz, 25/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pexoncz

    pexoncz User

    Někteří už si určitě všimli neférovosti UBA, ale toto je až moc. Dnes jsem si dal zápas (goli 8 iris x1 - 3,5k dmg)
    No vše by bylo super, ale aegis se prostě nedala porazit. Měla 2 irise... 2... A porazila mě díky svým schopnostem. Jelikož pokud si přepnete konfiguraci máte speciální schopnost opět k dispozici. Pořád si dobíjela štíty a nebylo možné jí porazit. Ani nepoužila HP regen a neměl jsem šanci. Tak a teď mi řekněte. Jak chcete, aby se hráči účastnili eventů, když jim to pořád kazíte??
     
  2. Schopnosti aegis v UBA vždy fungovaly. Navíc, mohl mít lepší výbavu, lasery atd.. Pokud měl bostery, mohl porážet mnohem lepší soupeře. Nehledej za vším podvod. Jinak na to je již téma založeno.
    Diskusia-Tréninková aréna
     
  3. pexoncz

    pexoncz User

    Emmm měl 10 lf3 a asi 2k dmg na x1
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Máš to natočené? Myslím tým na videu.
    Ak áno, skús to preposlať potom na podporu.
    Nič v zlom, ale celkom jasne; môže ísť aj o podvodníka, ktorý zneužíva bugy v UBA.
    Proti zneužívaniu bugov tu máme VOP. Ten by sa nemal obchádzať.
    Inak by s ním moderátori mohli naložiť v zmysle paragrafov VOP.
    A to by hádam ten dotyčný nechcel.
    Dodaj o ňom informácie, nech si ho moderátori konečne preklepnú nakoľko hraje tzv. "čisto".
    Určite na neho niečo nájdu, vzhľadom k tomu, čo o ňom veľmi jasne popisuješ.

    A dúfam, že sa budú výsledky v UBA vyhodnocovať. Pretože Tí čo v nej podvádzali,
    by nemali dostať vôbec nič. Ani tú odmenu. Tak ako to urobili naposledy u Hitaca.
    V tom ma veľmi potešili, že to pripísali jedine tým, čo poctivo získali kapsule do výhry.

    Kto nekalým spôsobom získava to, čomu nepatrí; nemá právo na žiadnu odmenu.
    Aspoň podľa nás, poctivých hráčov. Ktorých je fakt, asi len hŕstka.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/16
    Minerva a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  5. Mohl mít 30 B2 štítů na lvl 16 z hitac loterie :D. Ale je jasné, že UBA je plná bugů a hodně dlouho s tím BP nic nedělá. Jak píše kolega, je třeba důkazů, jinak nezmůžeš nic.
    Osobně jsem astronaut začátečník, 9lvl, kupuji klíče k bednám, mám pár LF4, zeus ... A pro hodně soupeřů jsem v UBA nemilým překvapením a brzo očekávám, že budu taky z něčeho obviněn, třeba může být chyba, že mám peníze :D.
     
  6. mohol mať aj cooldown boostre s nimi sa mu strasne rychlo nabíjaju schopnosti u aegis
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je síce pravda, ale ich používanie v UBA aréne, by sa malo takisto trestať.
    Tak ako kedysi kamene: seprom a promérium; pokým ich konečne nezatrhli.

    Má sa hrať výlučne čisto. A podľa výbavy. Z toho vidno, že použil ten booster v UBA
    a pritom mohol byť, práve tým bugom na jeho nesmrteľnosť; čo v tomto prípade veľmi
    jasne použil. Sú aj takí, ktorí o tom vedia a vedome takýmto nekalým spôsobom
    vyhrávajú v UBA aréne zápasy. To by vysvetľovalo ten spôsob nezničiteľných lodí UBA.
    Zámerne zle použitý bug. Vylúčiť sa to, totiž nedá. i keď si myslím, že je to výlučne hypotéza.

    Btw. booster nie je schopnosť. To nie je to isté. A ak to spôsobuje bugy v UBA;
    mali by to správne zatrhnúť.

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► písal som len, že ten zámer môže byť výlučne hypoteticky.
    Zlý zámer nie je tým-pádom nutné v tom naďalej hľadať. Len som uvažoval, že by
    boostre mohli v UBA aréne zatrhnúť; čo keby práve toto malo tie nesmrteľné bugy
    na svedomí. Vylúčiť sa to, totižto nedá. Len dedukujem, vylučovacou metódou.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/16
  8. Použití bosterů a schopností z tech centra není zneužití, ale součást hry.
     
  9. presne tak. preco by sa malo trestat za to ze pouzivas boostery? to je uplna blbost to uz mozu trestat aj za pouzitie silnej municie:rolleyes::rolleyes:
     
  10. pexoncz

    pexoncz User

    Boostery už jsou trochu od věci, co mě ale trápí je, že to dělá každý kdo má aegis. V tom případě mi vrtá hlavou, zda-li se dá přepínání konfigurací (tedy abych vám vysvětlil k čemu mířím, když si přepnete conf u aegis v uba, schopnosti jsou pak rozdělené na 1 a 2 conf -to znamená, že jej můžete použít 2x za sebou prakticky bez cooldownu) použít na farmení (v mém případě stále VK :D ).
    Taky se mi před dvěma týdny cca stával příjemný bug s petem :D dal jsem kami a on nevybouchl, bugl se a kristalon na mě nestřílel. Prostě pohoda jsem ho sejmul bez jakéhokoliv dmg od VK. Tento bug s aegis je tu však delší dobu a myslím, dá-li se to tak nazvat (nevíme, zda-li to je bug, nebo záměr s těma conf)...
     
  11. -xghost-

    -xghost- User

    A tento tento problém (s tím, že po přepnutí konfi máte schopnost zase rdy, resp. že schopnost je zvlášť pro každou konfu) je jen v UBA nebo i na normal mapách? Protože jestli jen v UBA, je jasné, že jde o bug a mělo by se to opravit. Případně i trestat - ikdyž to už je obtížnější prokázat úmysl zneužití. Pokud to je i na mapách, chtělo by to zjistit, zda je to záměr, nebo chyba.

    Btw. máš to ve špatné sekci. Toto není návrh.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Borat

    Borat User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.