aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eustral1en, 2/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Eustral1en

    Eustral1en User

    omylem jsem jsi prodal aegis chtel jsem jednu dol dat to te druheho hangaru a misto toho jsem to dal na tu prvni mohly jste by mi vratit lod aegis kopil jsem ji za U a neche jse mi to kupovat znova prosim vas o navraceni lode jestly to jde
    -----------------------------------
    bud mi vratite penize , uridium nebo lod hej toto je fakt nefer kdo by jsi jako prodal nejsilnejsi lod co ma to fakt bylo omylem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/14
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    Ono sklamem ta , ale tu lod ti uz nikto nevrati . Pokial viem tak pri obsadzovani hangaru sa ta system este pre istotu opyta ci chces lod naozaj predat a ked ano tak sa vystroj presunie . Zrejme si sa snazil obsadzovat hang. co najrychlejsie a asi necitas vyskakovacie okienka ale ich len rovno odklikavas . To je kamen urazu viacerych co takto pridu ziadat o navrat .Treba si riadne vsimat co ti system pise a co sa ta pyta , a urcite sa ti to nabuduce nestane .
     
  3. Eustral1en možná kdyby jsi opravdu moc hezky a slusně poprosil podporu, možná by ti mohli loď vrátit, ale nejsem si jistý, nechci ti kecat a dělat plané naděje..
     
  4. Korben

    Korben User

    Eustral1en Nie si prvý a ani posledný , kto nečíta vyskakovacie okná , ktoré ťa upozorňujú na predaj lode.
    Bohužiaľ ti loď už nikto nevráti a budeš si musieť na ňu nahrať znova a v budúcnosti si musíš dávať väčší pozor na to čo v hre robíš.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    ❦Čοlεκ❧ sa pozri ako človek zmenil tón jednania behom chvíle, fakt si myslíš, že vie poprosiť slušne?


    Autor odpoveď dostal, bohužiaľ ja mu nedám ani peniaze, ani urídium a ani loď, kričíš na zlom mieste.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.