aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem siki55, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. siki55

    siki55 User

    prosim vas koupil jsem si aegis a taky dalši hangar chtěl jsem jej přetahnout do prvniho hangaru a když jsem dal dalši lod tak mi ten aegis zmizel ptal jsem se několika lidi na chatu a řikaly že jsem jej asi omylem prodal tak se chci zeptat jestli se da tento omyl vratit přece si nekoupim aegis za 237tisic uridia a neprodam ho za 650 tisic creditu??toto sem nechtěl udělat jsem začatečnik a udělal jsem chybu ptam se adminu jestli se to neda vratit nebo jak mam postupovat v tomto připadě ??poradtě mi pls nebo jak se mam obratit na podporu??
     
    Naposledy upraveno: 10/11/14
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ja som takto prisiel aj o citadel aj o spearhead a to len mojou vinou a je mi jasne ze mi to nevratia. Je tam vyskakovacie okno ktorym treba potvrdit predaj takze pochybujem ze ktokolvek ti nieco vrati co si si umyselne(tym potvrdenim predaja) zavinil.
    Navyse pokial viem tak sa nevracaju ani predmety ktore ti predal niekto iny tym ze sa dostal na tvoj ucet pretoze sukromie si mas strazit sam. Dufam ze si sa poucil, tuto hru treba hrat rozvazne inak sa daleko nedostanes
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    siki55: A skutečně jsi ji prodal? Díval jsi se do bilance v sekci uridium? Vidíš tam ten prodej?
     
  4. siki55

    siki55 User

    bohužel je to tam :-( 10.11. 01:41Loď Aegis byla prodána.+ 625,000 k.
    a to jsem ty urka koupil za těžky love 2,500 kč :-( pokud mi nějak nepomužou asi se podivam po jine hře nebo se vratim zpatky k *** uvidime jak to vše dopane a to jsem tady chtěl investovat i vice časem hlavně jak by byly akce na trojnasobek šance na nalezeni lf-4
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/11/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    siki55 načo preťahovať lode z hangáru do hangáru, predsa je jedno čo je v prvom, druhom, treťom, hlavne že to tam je, nie.

    Skús si napísať na podporu hry, tu na fóre s tým určite nič nespravíme.

    Btw. ten názov hry som ti zmazal nehovoriac o tom, že tam je viac boterov ako kedy na DO bolo. To si DO nezastávam, len konštatujem :)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    siki55: No, co ti poradit. Moderátoři to nevidí rádi, ale poradím ti následující. Zkus napsat na podporu slušně vysvětli co se stalo a uvidíš, co se s tím dá udělat. Moc šancí tomu nedávám, ale je to jediná možnost. Zde na fóru ti nikdo nemůže pomoci.

    P.S. I kdyby jsi Aegis nedostal zpátky, nevěš hlavu, časem ji získáš. Navíc těch 2.500,- určitě nestála, za to by jsi měl ty lodě čtyři. Když najdeš dobrou partu, tak se na tu loď dá vydělat za pár týdnů hraní.

    P.S.2 Jak vidím Kubino poradil to stejné. :)
     
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    Me to udelalo to same kdyz dali ty lode do hry :D take sem prehazoval lodku a ani sem nemel ten hangar s tu lodu mel sem tam vegetu a prodalo o citadelu :D 300k U v haji no co uz na podpore me napsali ze si mam davat bacha ze oni s tim nic neudelaju :D takze asi moc dobre nepochodis
     
  8. Korben

    Korben User

    TRIXT Na budúce neskúšaj posielať hráča na podporu, ešte že ťa Kubino predbehol.:)
     
  9. siki55 jen dodám, že 2.500 Kč v téhle hře nejsou těžký love. Nemusíš sice platit nic, ale pak musíš sedět u PC ve dne v noci, šetřit kredity, dražit... Na aegis se dá našetřit bez klanu za tři měsíce jak nic :D v kreditech.
     
  10. Warho18

    Warho18 User

    Coze na aegisu sa da nasetrit aj za 3 tyzdne aj ked si sam ked si sikovny ale ide aj o server :)
     
  11. Goli, 12 lvl, promerium 3x denně po 2 mega= 6 mega kreditů. Například cz2 v poslední době aegis cca 550 mega. Jen ze skylabu za cca 3 měsíce. Takto jsem to počítal :D
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No už jsme trochu v OT, tak já si dovolím to ukončit. :)
    Autor byl odeslaný na podporu, odpověď je pak konečná. Ale faktem je že při manipulaci s cennými věcmi je třeba dávat pozor kam a a na co klikáš, navíc je třeba prodej potvrdit.
    Uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.