AFP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Honny2017, 18/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honny2017

    Honny2017 User

    Ahoj mel bych prozbu, abode flash player mam staženou novou a grafickou kartu mam taky v poradku ale porad mi ta hra jde hrat ve 2D a nejde do 3D nevíte proč ?
     
  2. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Ahoj, přepnul jsi to nastavení? Že chceš 3D? :)
    Přímo ve hře v nastavení - displej nemáš stále zaškrtnuto použít 2D verzi?
     
    Naposledy upraveno: 18/12/17
  3. Honny2017

    Honny2017 User

    To právě nejde tam udělat fajfka :) píše mi to tuto :
    3D režim není k dispozici, protože maš zastaralou verzi přehravače flash player, nebo ji tva graficka karta nepodporuje, případě je vypnuta hardwarová akcelerace
     
  4. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Jestli si to nepamatuje přohlížeč..., zkus vymazat historii aspoň celý den.
    A restartoval bych i komp.
    Někde si to pamatuje v nastavení pro DO - Bigpoint.
     
  5. Honny2017

    Honny2017 User

    Dobře zkusím a písnu :)
     
  6. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Já musím končit - držím palce - taky jsem s tim bojoval.
     
  7. Honny2017

    Honny2017 User

    Nu resetnul jsem a pořad nic tak už netuším :)
     
  8. Warden

    Warden User

    Honny2017: V jakém prohlížeči se 3D snažíš rozjet?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Honny2017

    Honny2017 User

    mam 3 Firefox (nepoužívam) Mozzila naní hraju a naní jsem aktualizoval novej Abode a mam jeste google chrome ale natom DO nehraji jelikož když se přepnu do hlavniho menu tak se mi ta hra sekne. Takže hraji na Mozzile
     
  10. Warden

    Warden User

    Honny2017: Předpokládám, že to "nepoužívám" se ti do názvu Mozilla Firefox vloudilo omylem a že Mozillu Firefox používáš. Doporučuji následující postup. Zavřít Mozillu a Adobe FP odinstalovat. Poté spustit Mozillu a v ní otevřít stránku https://get.adobe.com/cz/flashplayer/. Na levé straně bys měl vidět, že byla detekována Mozilla a odtud nainstalovat FP. Poté pak vyzkoušet 3D režim.

    P.S: Pokud se ti v Chromu po přepnutí na Hlavní stránku a zpět sekne herní okno, stačí změnit trochu rozměr okna nebo přepnout mezi maximalizovaným a normálním zobrazením a zpět a herní okno se odsekne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Honny2017

    Honny2017 User

    Takže odinstaluju a pak nainstaluju novej a resetnu počítač dobře pak napíši, díky :)
     
  12. Warden

    Warden User

    Honny2017: Vyzkoušej si i to odseknutí FP v Chromu, viz moje P.S. v předcházejícím příspěvku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Honny2017

    Honny2017 User

    Asi mi není souzeno hrát ve 3D.
    Oddinstaloval jsem Abode ze všech ptohlížeču a nainstaloval jen na mozillu. Resetnu PC spustím DOčko a píše mi to samé.
    Zkusím znova odinstalovat abode a nainstaluju ho na google chrome zase resetnu PC pustím DO přes chrome a porad mi to píše že je to zastarale atd.


    Tady je obrazek co mi to píše - http://leteckaposta.cz/331460679
     
    Naposledy upraveno: 18/12/17
  14. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Nedalo mi, koukl jsem se :)
    Tohle může být problém přímo nastavení flaškaplayeru.
    Já používám firefox. Když na startovací obrazovce kliknu pravou myší, objeví se tabulka FP build 6076 atd, je tam nastavení.
    Nastavení otevři je tam pole zapnout harwarovou akceleraci - to je zapotřebí zatrhnout.
    To by mohlo pomoci.
     
    Brouk666 tohle ocenil(a).
  15. Honny2017

    Honny2017 User

    No koukal jsem a mám to pořad zaškrtlé zkusil jsem to odškrtnout a zaškrtnout a porad to píše to same

    Vůbec netuším .. :D
     
  16. Honny2017

    Honny2017 User

    Už to jde konečně jsem udelal aktualizace windowsu a už to dacha díky moc za rady a pomoct mužete zamknout vlakno :)
     
  17. Drift1

    Drift1 User

    Jednoduchý problém stejně jako u mě.Měl jsem notebook a ten nebyl schopný to hrát ve 3D zobrazení kvuli grafické kartě,jednoduše řečeno tvoje grafická karta to nepodporuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor už se více neozval, pro neaktivitu uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.