Ahoj payment

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 8/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahojte, nejde mi vôbec payment na nič, skúšal som všetko ale nič z toho, mi píše že sa mám obrátiť na support, ale prv to skúšam tu, že či viete niečo o tom. CCliner nefunguje na to. Ďakujem za odpoveďe
     
    Naposledy upraveno: 8/7/18
  2. Nefunguje nejspíše nikomu, s největší pravděpodobností to bude globální chyba. Ale nevim nevim, jak to budou opravovat v neděli - i když, na druhou strandu jde o peníze, takže do večera (do MHH / Helixu) to už určitě fungovat bude :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. pecko

    pecko User

    :) to uz bude neskoro
     
  4. **Dexter**

    **Dexter** User

    Ti už tam makají jak šroubky, tohle je pro ně totální katastrofa... navíc v neděli :D:D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Takovou ztrátu nemohou připustit,určitě už povolali všechny aby to opravili:D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Payment už funguje. Takhle kdyby to šlo se vším, ani by to nemuselo být v neděli, tak by hráči byli hnedka spokojenější. Bohužel, peníze až na prvním místě
     
    coje a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Arya

    Arya User

    Bohužel došlo k chybě a payment nefungoval. Problém byl brzy vyřešen a stránka paymentu je opět funkční.

    Téma tedy uzamykám a přeji všem mnoho štěstí ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.