ahoj zmizli mi 2 irisy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem matuskoD, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matuskoD

    matuskoD User

    neviem preco ale vscera mi irisy nepukli mi ale normalne som isiel a preportol som sa a zrazu som ich nemal kupel som ich za U takze ich chcem naspät alebo mi dajte U.
    mal som aj poukazky a cpu opravy letounu :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    A co takhle ID a server at si to muzeme overit?
     
  3. matuskoD

    matuskoD User

    ID :162070629 server cz3
    ------
    a aj 2000 U som mal v tedy
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/8/14
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nepis prosim vice prispevku pod sebe ale pouzivej tlacitko Upravit. Precti si Jak správně přispívat ja forum Multipost spojen. Ted te poprosim o trpelivost, ale uprimne, neni mozne aby ti po proskoceni portem jen tak zmizely irisky, bez toho aby te znicili a letouny dosahly 100% poskozeni.
     
  5. matuskoD

    matuskoD User

    omg ja neviem asi nejaky bug ja som pred portom este tie irisy mal !!!! a mal som aj 2000 tak neviem potom je to chiba cpu opravy letounu :/ aj kamaratovy sa to uz raz stalo ze mu pukli vsetky 8 iris a apis :/
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    matuskoD tak cpu opravy letounu je predevsim potreba mit v obou konfiguracich, 95% pripadu kdy takto pukly letouny bylo prave kvuli tomu ze hraci nemeli cpu v obou konfiguracich. Dale, o ID jsem te pozadal prave kvuli tomu, ze pokud se opravdu nekde stala chyba, da se to overit a napravit. Takze te znovu poprosim o trpelivost, nez tu bude kolega ktery ma pravomoce to overit, dekuji.
     
  7. matuskoD

    matuskoD User

    ale mal som v oboch konfiguracia cpu :)
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    matuskoD měl jsi nebo máš? :)
    A máš více lodí? Mohlo se stát, že když jsi warpnul tak jsi zapomněl dát do druhé lodě to cpu...
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    CPU ano to jsi mel,ale v dobe kdy jsi o letouny prisel jsi nemel dostatek uridia na opravu letounu. A letouny uz nemas od vcera.
     
  10. matuskoD

    matuskoD User

    :( ja som to U :/ isiel som irisy som mal pretnem a nemam :( no nic ak sa s tym sa neda nic robit tak to necham :(
     
  11. Korben

    Korben User

    matuskoD Ak máš nedostatok urídia na opravu, tak ti irisky opraviť nemohlo.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    No najednou jsme se od puvodniho tvrzeni dostali trosku nekam jinam. Kolegove zahadu objasnili, za to jim dekuji.
    Jedinou chybu je opet nutno hledat mezi zidli a pocitacem, priste doporucuji si to lepe hlidat a letouny opravit drive.
    Vyreseno, uzamykam, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.