Akce Kronos

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Morpheus*, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Ahoj, vzhledem k dnešním technickým problémům bych se chtěl zeptat na jednu věc. Záměrně od poslední akce na kronos sbírám palladium a připravil jsem si několik bran, tak abych je při akci dolítal (ty co mám na základně) a další mám vyklikané a jen stačí "připravit skok" a ulítat je taky. Včera po půlnoci mi naskočil na homapage banner s akcí na kronos, bohužel hned potom už nastali zmíněné technické problémy. A protože nechci čekat další měsíc, než bude zase akce na kronos, tak bych se chtěl zeptat na následující:

    1) lítal někdo dnes nějakou bránu a mohl by se podívat do logu, jestli akce skutečně je? Resp. dostal 2x dílek do Kronosu? Pokud ano dolítal bych alespoň to co mám na základně (i když bez P.E.T.a palivo nekoupim :D)

    2) nepamatujete si někdo jak BP postupovali při podobných problémech? Akci zopakovali např. druhý den, když problémy opravili a nebo prostě akce "propadla"?

    3) pokud akce vyskočila po půlnoci a dolítal bych bránu a nedostal 2x dílek, myslíte si, že je reálné to napsat na podporu a dílky by mi dali?

    Díky

    PS: jedná se o server CZ 2
     
  2. Hele rekl bych ze se jedna o vsechny servery.
    Jinak doufam ze tu akci zopakujou pac pekne po pulnoci si vidim ze je akce a do alfy chybej 3 dilky tak si rikam to dneska postavim a budou pekne 2 dilky a ono nejde stavet tak doufam ze se nebude muset cekat zas mesic.
     
  3. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Cely den jsem cekal, ale ted uz jsem nevydrzel a ulital alespon brany co jsem mel na zakladne a kronos double mi to dalo. Jen info pro ty, ktery by se bali postavene brany dolitnout :)
     
  4. Tak tos mel stesti :) Ja ty brany ani nemohl dostavit :)
     
  5. Benyovski

    Benyovski User

    Ahoj hosi cekam na akce kronos a na zakladne chyby v hlavim okne sem se nic nedozvedel..............tak pisu aby som vedel ci dneska akciu na kronos zopakujete kdyz to nebyla nasa chyba cekam na ni mesic a ted tohle ze prej bola vcera ale jak sme to mali vedet server cz 1 Benyovski
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Benyovski hoši nevědí nic, zda se bude akce opakovat záleží čistě na rozhodnutí BP.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Já to nechápu, akce Kronos je bonus. On sice byl ve hře problém, já ale nikde nevidím důvod, proč by se akce měla nahrazovat. Bude další...

    Pokud je někde v obchodu akce na rohlíky a jsou již vyprodány, případně byl obchod z technických důvodů uzavřen. Přijdete další den a budete se těch rohlíků dožadovat?
     
  8. Benyovski

    Benyovski User

    Jo takze mi sme chybu neudelali tak by to mali opakovat akciu kronos ne jenom prachy brat ale aj nam vyhovet)) lebo v poslednej dobe kazdy na nas kasle
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Podle ofika, které jsem četl, ta akce bude opakována. Nicméně, vysvětli mi prosím, kde ti berou ty ,,prachy,, a co to má s akcí na Kronos? Pokus se o to prosím v několika větách, ne v jedné, jediné ;).
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak to by som aj ja rád vedel.
     
  11. Benyovski

    Benyovski User

    Zafod ahoj.....ja sem to myslel tak ze kdyz bylo mhh v nedeli na urko tak to bylo hotove do vtedy lebo nikdo by nemohl kupovat urko ...ja to myslim v dobrem jenom ma trochu stve ze cekam na to dlho a nic...kdyby admini aspon oznamili ze to je ta akce na kronos ale nic nevadi uz teda no)))Co se tyka tych tvojich rohliku ehhe v obchodaku taky musej vyhlasit ze ta akce je ....nemohu udelat akce na rohliky a nikomu o tom nepovedat ved predsa nikdo by nedosel))) ale v pohode beru to no uvidime co a jako bude hezkej vecer))
     
  12. Zafod

    Zafod User

    Ahoj chlape :).

    Akce typu MHH, dle mého názoru, jsou předem nastavené a vyskakují automaticky.
    Zde hraješ hru, cílem BP je aby jsi byl co nejčastěji online, proto oznamování akce jako je Kronos by bylo pro BP kontraproduktivní. A opravdu to dělat nemusí.

    Moderátoři ti nemohou oznámit to co sami neví.

    Co se týká rohlíků, nejsou moje :D. A proč by to obchod nemohl udělat bez oznámení? Jistě, pro ně by bylo kontraproduktivní to udělat jako BP. Tudíž akci pěkně dopředu oznamují. Nicméně jsi nepochopil o čem jsem psal.


    Btw: Kronoska bude v sobotu 8.2. ;)
     
  13. Benyovski

    Benyovski User

    Dekuji velmi pekne za ochotu a odpoved ktora potesila ........hezky vecer preji du do prace
    -----------------
    Hosi kdyz byla akce na kronosku ja sem byl online jenom mi nevyhodilo ze je ta akce kdyz neslo hlavni okno nevadi hosi ja hraju kazdej den sem tu jako doma ok musim valit do prace a este raz dekuju za ochotu majte see
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/14
  14. Korben

    Korben User

    Benyovski Čo keby si si prečítal , ako správne prispievať na fórum ? Predchádzajúce príspevky sa necitujú a nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť upravit.
    Inak prečítaj si nový oficiálny oznam.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.