Oznámení Akce speciálních odměn v bránach

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™ÐΛRΚ«»FIGĦT€R™, 23/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den

    Dnes (23.7.2016) jsem postavil bránu Epsilon s tím,že zkusím tuto akci. No bránu jsem postavil a udělal,to vše šlo bez problému ale potom když jsem dostal odměnu,tak jsem zjistil ,že jsem obdržel desighn Peacemaker. No to by nebyl takový problem ,kdybych ho už jednou nedostal. Takže jsem ho tedy dostal napodruhé a nyní se ptám "Proč ? " . V akci je jasně dáno,že pokuď už jeden desighn vlastním tak ho nemužu dostat znovu. Zde přikladam text :
    • Brána Epsilon: Balíček s překvapením pro Goliath
      • Balíček s překvapením pro Goliath: 1x design Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon pro Goliath. (Pokud už některý z vyhraných designů vlastníte, neobdržíte ten stejný design znovu.)
    Tak nyní chci vědět zda-li to je nějaka chyba uvnitř hry a jestli se pracuje na její opravě a jestli mně čeka nějaka náhrada anebo se vše ponechá tak jak je.

    Předem děkují za odpověď.

    S pozdravem ,DarkFighter
     
  2. Čau, není to úplně dobrý překlad, design nedostaneš znovu, ale připíše se ti místo něj 10k Uri.
     
  3. Ahoj no hele,neměl bych ho dostat ale dostal jsem ,přikladam text :
    Galaktická brána Epsilon dokončena.
    Obdržel jsi 20000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 10.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Získány části galaktické brány Kronos (2).
    Získal(a) jsi 1 Goliath Peacemaker.
    Obdržen 1 laser typu LF-4
    Obdržel jsi 6.050.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 150000 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 35.000 jedn. uridia.
     
  4. Ano jakoby jsi ho dostal, ale máš místo toho těch 10k U navíc, jinak bys dostal jen 25k U. :)
     
  5. Jo tak už vidim,že jsem dostal 10K navíc,jojo,odměny jsem zkontroloval a maš právdu,dobře děkuju za odpověď,admin muže uzavřit tuto diskuzi.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    ™ÐΛRΚ«»FIGĦT€R™ Je to update a prospesny, prebehol az po zverejneni tohoto textu. Inokedy by si nedostal jednoducho nic, teraz ti vypise duplicitny dizajn a dostanes 10K u kompenzaciu.

    Na padanie surgeona to nema vplyv, tam je vsetko v poriadku.

    Zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.