Akce ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CrazyJack, 3/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CrazyJack

    CrazyJack User

    chtěl bych se zeptat kdy bude nejbližší akce že za koupeni urka odtsnau herkula ? :)
     
  2. Kdyby jste víc četli na fóru, tak zjistíte, že čas paymentových akcí nikdo neví, ani hráči, ani moderátoři a ani admin. Co se chystá nebo nechystá, ví pouze manažer komunity a ten to maximálně probírá jen s moderátorským týmem, a ten dokud nemá svolení od někoho z vyšších pozic, nic nevypustí. Kdy bude akce na herkul težko říct, řeknu jen že byla nedávno, takže si asi počkáš nějakou dobu :).
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  3. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jak už tu napsal Łïmïtlεşş , tyto akce nikdo neví do předu, takže být tebou sleduj hlavní zprávy, vždycky se tam zminují o akcích které právě běží a podle mě to může být tak za měsíc, záleží na tom jak to vývojářský tým udělá, ani tady na foru o tom nevědí do předu ani admini
    EDIT: Łïmïtlεşş mě předběhl:D
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    CrazyJack Spoluhrac to pekne zhrnul, v skratke, nevieme kedy bude dalsia akcia na hercul.

    kedze bola nedavno asi si chvilu pockas, treba sledovat hru.

    Mas este otazky?
     
  5. Matýsek

    Matýsek User

    Rád bych se zeptal, zdali bude v blízké době invaze parazitů/nákaza. Pokud vůbec?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Matýsek: Zda bude invaze parazitů nevím, ale v obchodě můžeš koupit nákazovou munici a miny a dokonce i CPU na léčení nákazy. To zase bude samý zelený flek na mapách. :( Chtělo by to nějak vzhledově upravit, v 3D se mi nákaza vůbec nelíbí.
     
  7. CrazyJack

    CrazyJack User

    soda dekuji za odpovedi :) ale doufam ze do cervna bude :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.