Zpetná vazba Akce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 8/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím, chci se zeptat je to pravda??

    Akce bude co mě vyběhlo na soc. stránkách tak mají být HITAC opět.

    T-7 days until HITAC Assault begins!
    Attack - Collect - Profit
    Refresh yourself before things kick off by visiting your local forum - EN FAQ

    http://www.bigpoint.com/darkorbit/b...UdhXus9FY_n7z0U0Dg6A7RlzahzJCb7Hvpnfpye9ROKT0

    díky

    EDIT: a můj názor opět akce pro ALL a mutliklany takže za mě BP dostává palec dolů :(
     
    Naposledy upraveno: 8/11/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    Informaci jsi našel na facebooku, tak proč se nezeptáš tam?

    Jestli a kdy akce bude, bude jisté až vyjde oznámení zde na foru hry. Do té doby se totiž může cokoliv změnit nebo upravit. Až budou informace o akci na foru, tak je nepravděpodobné, že by v konání akce došlo k nějaké velké změně.

    Takže informace o akci je zatím předběžná, kdykoliv může dojít ke změně a s jistotou nic nemůžeme potvrdit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Zeptal bych se na FB ale člověk jim napíše a nedostane ani odpověď od BP chápu mají hodně práce a nemají čas odpovídat ale nevadí.
    Spíše věřím tomu, že ta akce bude vždycky co dají na FB tak je ve hře nakonec :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Kdy akce byla už víme, téma tedy uzamykám a přeji pěknou cestu vesmírem.

    Uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.