Chyby Akcia Hitac

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 15/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím, od dnes asi od cca 02:00 sa mi vypol chat a vobec nejde...ban som žiaden nedostal...jednoducho chat nefunguje...nejde mi ani hlavná stránka( teda niekedy sa načíta ak sa jej zachce) a ďalej keď už sa mi konečne načíta hl.stránka a spustí herné okno tak mám neskutočné lagy...absolútne sa to nedá hrať....bude sa to riešiť nejako? odpovede typu vyčisti si PC, skontroluj si pripojenie a podobne mi ani nepíšte, je to k ničemu pretože keď to do dnes išlo ako malo (sem tam nejaka chyba z vašej strany) tak to pojde aj teraz a nie je chyba v mojom PC....stále ked pride nejaka akcia tak su taketo chyby a neskutocne lagy kde sa ani neda hrat...radsej si hru zahram bez akcii, ako mat akciu a si to nezahrat vobec...tak teda otazka znie: Rieši sa to už nejako?
     
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    Chyby , o ktorých vieme sa hlásia. Po spustení akcie Hitac hlási problémy s hrou veľa hráčov. Neostáva nič iné, len počkať na nápravu.
     
  3. Dobre ďakujem za odpoveď, snáď to bude čim skor :)
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Aj my v to veríme, musíme byť pri Darkorbite a BP trpezlivý ako vždy hehe :p

    Zatiaľ prajem príjemnú hru
    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.