akcia na U, raz sa zobrazí raz nie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 2/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahooj , dnes som si šiel zahrať DO a keď sa prihlásim nabehla my sympatycká nabídka :

    Ahoj vesmírny pilot,

    ušetri 50 % s balíkom Balík Uridium a získaj 150.000 URIDIUM za bezkonkurenčnú cenu.
    Toto je časovo obmedzená ponuka, preto neváhaj!

    Ako akcia je to supr. Rozhodoval som sa že si trošku zvýšim Učko na mojom konte (teraz mám brigádu, takže neľutujem penazí :) ) .
    No a moja otázka spočíva v tom :
    Išiel som hrať DO a nabídka sa mi zobrazila tak som si myslel že si tie 25 € teda miniem cez MHH (to by bolo 475 000 U ) . Myslel som to ako samozrejmosť lebo predošlý "balík" alebo ako sa to volá mi ukazovalo više pol roka...
    Ale nastal kameň úrazu :
    odhlásil som sa. A o pol hodky som sa znova prihlásil a ten "balík na Učko mi neukazovalo , prihlasim sa o hodinu a zas mi ho ukazuje , teraz mi ho práve neukazuje ..Tak sa pítam keď bude MHH a sa zas prihlásim a balík mi zas neukáže aj keď viem že tam je a tá akcia platí ...ako ho môžem otvoriť a nájsť aj napriek tomu keď mi ho tam ukazovať nebude ... o_O
    A eše bude ta nabídka fungovať aj s MHH čiže : 150 000 * 3 *1.05 = 472 500 (myslím že ano ale chcem to mať čierne na bielom)

    ďakujem za odpoveď :) pekný zvišok dňa :D

     
  2. Zafod

    Zafod User

    Ne, tu cenu získáš pouze otevřením platební sekce přes daný baner. Pokud se ti nezobrazí, promaž historii prohlížeče a přihlaš se znovu.
     
  3. DVOG

    DVOG User

    Aha vďaka, takže keď sa mi okno objaví , a bude aj tá MHH tak sa aj hodnota toho balíka zvíši 3 násobne ? ( 150 000 * 3 * 1,05)= 472 500 je to tak ? (1.05 myslím PSC)
    Keď mi odpoviete môžete to už locknúť.
    A ešte raz ďakujem :)
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Ano tato nabídka se vztahuje i na MHH. Musí být ale při akci platná a musíš jít do platební sekce přes ten baner.
     
  5. DVOG

    DVOG User

    díki Zafode môžeš to locknúť:)
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Mno já asi těžko.... :D

    Ale není zač.


    Sentiero mé klíče jsou staré a rezavé. Nu a na novém fóru jsou všechny zámky nové. :D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Zafod no, kde jsi nechal klíče?:D

    EDIT: Asi věděli, proč nechali udělat nové...:D
     
  8. DVOG

    DVOG User

    Ahá prepáčte myslel som že si moderátor tak môžte locknúť
    FAIL :D
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak ex kolega Zafod má len čestný kľúč od fóra a moju vďaku za odpoveď. :)

    Tak že ako zodpovedanú, si túto tému dovolím uzavrieť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.