Akcia Razer, ako na to?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Klikol som na odkaz v informacnom buletine, hodilo ma to na registraciu / prihlasenie do Razeru, registroval som sa, prisiel mi verifikacny mail, klikol som na neho a hodilo ma to do Razer stranky. Nasledne som zasa klikol na odkaz v Informacnom buletine, hodilo ma to do tej istej stranky, kde sa registruje a prihlasuje na Razer, zadal som verifikovane udaje a nic.
    Navela navela (asi po 50-tom kliknuti na SUBMIT) mi vypisalo, ze taky Razer ID neexistuje.
    Isiel som preto cez Razer na DO, zadal som prihlasovacie udaje Razeru a nasledne aj prihlasovacie udaje na DO, ale v OBOCH pripadoch mi vypisovalo, ze neexistujem.
    Mohol by niekto spravit postup so screenmi ako na to?
    V oficialnom fore je tema Razer PVP week, ale je uzavreta, tak sa nemam ako spytat a su tam vselijake otazky, no toto tam nie je.
    Dik.
     
  2. Takze vazeni tema mate uzamknute a odpovedi tu najdete v tomto tematu, protoze to co tu nekteri predvadi je des. Sami si za to muzete, protoze Vase lenost cist prekrocila hranice.

    Kazde dalsi tema zalozene na tema Razer bude smazano a obodovano.

    LOCK co vic by jsi k tomu chtel.
     
  3. 2012gobby

    2012gobby User

    cawte dufam ze vam to pomoze ked sa registrujete tak musite potvrdit ten ucet na email adrese takze registrujete sa potvrdite zase si date darkobit meno heslo a kliknete na ten link razer ked mate uz to potvrdene na emaili a az potom ti to pojde a vihodi ti to taki kod a ten musis dat do : kliknes uridium a tam budu poukazky a tam das ten kod dufam ze pomohlo a gramaticke chybi nepozerajte :D
     
    honzixcz tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.