Návrhy Akciový Mier

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dark_-orbit_98, 21/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte
    Chcel by som navrhnúť aby počas akcie bol na danej mape kde sa akcia odohráva Mier (Neútočenie na hráčov).

    Napríklad ako teraz momentálne prebieha akcia :
    Demanerský konvoj se vrací!

    A ako vždy to tam preberala elita a slabých hráčov utláča do pozadia a nemajú ani šancu si vystreliť. Myslím že by bolo lepšie keby aj ty slabší sa mohli zapojiť bez toho aby boli ničený každých pár sekúnd.

    Samozrejme ak je PVP akcia tak tento mier neplatí. :) Ale predsa keď ide o NPC myslím si že každý má šancu sa zúčastniť.


    Pozitíva : Každý kto nieje elita sa v tom nájde. A počas akcie keď sú dobré odmeny sa daj aj hore trochu. Viac chuti do hry a častejšia aktivita slabších hráčov. Ktorý časom môžu sa stať silnejšími.

    Negatíva : Elitné klany budu nahnevané že si akciu neuchmatnú len pre seba.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Ona ta elita nestřílí jen slabé hráče. Takže pláč je zbytečný.

    Herdek hledám nahoře NE k návrhu a nemůžu ho najít. :D
     
  3. :) Tak neviem ale zatiaľ čo som videl nielen mňa ale aj ostatných strieľa elita. Neplačem :D Preboha ešte len to by mi chýbalo aby som kvôli hre plakal :D Chcel som podať návrh ktorý by uľahčil hranie určite viacerým hráčom. A nie každá elita ako ty nestrieľa iných.
     
  4. Nemáš tu hlasování. Přečti si ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
    Jinak zpátky k tématu. Hraješ střílečku, tak se s tím smiř. Pokud tě nebaví, že tě silnější střílí, tak běž hrát Farmeramu :D
     
  5. Dobre no nedal som hlasovanie. Myslel som že na fóre sú aj slabší hráči nie len elity. :)
     
  6. Zafod

    Zafod User

    A on tu někdo psal, že se řadí mezi elitu? :rolleyes:
     
  7. Nie no dobre teda :D Ako vidím asi by to neprešlo. Čo už no. :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Návrh nezodpovedá pravidlám.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.