Ako dlho bude trvať bonus (je to neobmedzene)?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •†•Breakloff•†•, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím Vás, mám len jednu otázku, je ten bonus za 24 priateľov neobmedzene alebo ho zmenia časom?
     
  2. Korben

    Korben User

    Bonus môže byť kedykoľvek zmenený.
     
  3. Aha a napríklad keby mi robia priatelia ten bonus ze ich mam 24 pozvaných a zmení sa, tak to robili nadarmo? keby nestihnú level 10
     
  4. Je to 25 přátel, ne 24. Pokud dosáhnou určitého lvlu, měl bys dostat odměnu hned. Nedělají to nadarmo.
     
  5. Áno rozumiem ale myslel som tak, že keby niekto ešte má napríklad level 5 a zmení sa bonus, tak čo by sa stalo? Príklad: 24 priateľov už majú level 10, ešte jednému chýbajú 3 leveli aby mal 10 a získal som odmenu lenže zmení sa bonus tak čo potom, získam inú odmenu keďže sa bonus zmenil alebo ešte tú starú?
     
  6. •†•Breakloff•†• jenže aby jsi dostal odměnu za 25 přátel, tak potřebuješ, aby měli alespoň lvl 12 ;) Navíc se ti tam multiúčty nebudou počítat, pokud jsi to tak dělal.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Jelikož se za celou dobu bonus měnil tuším jen jednou, nepřijde mi to pravděpodobné. Přesnou odpověď na tvou otázku ti zde nikdo nedá.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    A ak sa aj odmeny zmenia, účty priateľov zo starého systému sa počítali aj v tom novom, t.j. prinajhoršom o priateľov neprídeš, len dostaneš inú odmenu ak splnia nové podmienky (napr. lvl).
     
  9. Tak ale nikde tam nepíšu že treba až level 12, z kade si to majú druhý vydedukovať
     
  10. Co nepíšou?
     
  11. On píše level 12....
     
  12. Podle toho, kolik pratel si uz pozval. Vsak se podivej do kolonky BONUS, tam je to dost srozumitelne napsane.
     
  13. ok to je všetko myslím no
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak povazuji za vyreseno, LOCK!
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Nikde to neni? Stačí len čítať - FAQ: Nábor přátel a denní bonus - zameraj sa na tabuľku
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.