Ako na SKOLL ??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -destro00-, 11/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -destro00-

    -destro00- User

    Zdravim, vedeli by ste mi poradit ako na npc v tej bŕane SKOLL ? natozto som isiel robit easy branu a všetko až po skolla bolo pohode, no ten skoll nie a nie zabit to je proste nerealne. Tak aka je na neho taktika ? strielam ho zoberem mu stit na 75% a hp tak 2% a on utečie a plne stity.. pritom to je easy a na mape 1-4 takze ma to byt pre ludi co nemaju hocijake lf4 apis zeus havoc atd
     
  2. Vem si Venoma a jeď do něj jen čistě singularitou :D Nebo přes motýla, ale vždy když mu ubereš určité množství štítů, tak ho nech dobít, jinak ti odletí. Takhle sice bude pořád opravovat štíty, ale aspoň ho nebudeš muset furt honit po mapě. Pokud nemáš motýla, tak ti to holt bude trvat déle.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád poradím, mám s tým skúsenosť z cz1, GE6 a cz3.

    Musíš mať poriadnu muníciu. Ak nemáš halloweenskou JOB-100 a uber rakety.

    Pôjde to ťažšie, ale dá sa to. To najhlavnejšie; po celý čas si drž toho Skolla a Icy
    čo najďalej od svojej lode a strieľaj jedine toho Skolla na dištanc, teda s odstupom.

    A to tak, aby Ti nemohol dať zmrazovačku; čím by uľahčil prácu Icy.
    Musíš byť jednostaj v pohybe a okolo neho. Nesmieš mu dať priestor na pohyb.
    - Icy ignoruj, páľ iba do neho. A vkuse okolo neho, tak aby Ťa čo najmenej trafil.
    Osobná skúsenosť.

    Na záver, ak bude mať málo hp; nesmieš dovoliť poslednej vlne Icy, aby Ťa dorazila.
    Metóda udri a uskoč. Tzn. vystreľ, utekaj, oprav sa a zase ho ši; pokým ho totálne nezlikviduješ.

    Na Icy stačí kamikadze. A na skolla v laseroch, rýchlosti a v štítoch aspoň dostatok proméria.
    Zo začiatku ho ši x2 muníciou, ku koncu ak bude mať menej hp prepnúť na x3 muníciu
    a doraziť ho. Osobne doporučujem Icy ignorovať a zlikvidovať ich, až po zničení Skolla.
    Lebo inak prídeš o drahocennú muníciu predom.

    EDIT:
    -destro00- presne tak. Práve to som, pod tým mal, teda na mysli.
    A nezabudni si pomôcť poslaním proméria zo skylabu. ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/16
  4. -destro00-

    -destro00- User

    sandy asi nechapes jednu vec, nemam venoma nemam motyla nič.. nauč sa čítať
    behira diky za radu taketo nieco mi aj kamarad radil, ale povedal ze lepsie je ho strielat tak 10sekund potom odist potom po minute prist a zase strielat 10sekund.. je to preto ze nespawnuje potom icy
     
  5. -destro00- když už jsi začal o tom, abych se naučil číst, tak tam píšeš jen o tom, že to není určené pro hráče s lf-4, apisem, zeusem, havokama, atd. No já jsem měl motýla i venoma ještě před tímhle vším. Ale to je jedno. Napsal jsem ti tu radu, že ho nemáš střílet tak, abys mu sebral moc štítů (tím pádem aby neodletěl + nevypustil Icy [věděl jsem, že je tam ještě další důvod, ale nevzpomněl jsem si na něj]). Ale fórum nečteš pouze ty, a tak pokud by to někdo četl, když by hledal podobné téma, tak jsem se snažil o to, aby tu byla komplexnější odpověď i pro jiné hráče, kteří nějaké to vybavení, které to ulehčí už mají.
     
  6. Formes

    Formes User

    Pokud Skollovi ubereš víc jak 10% štítu, vypustí Icy.
     
  7. stefan.sv

    stefan.sv User

    no ja som prijal aj ulohu lahku abranu nemam nikde..co mam urobit aby som ju mal?key ma vlastne byt?
     
  8. stefan.sv kdyby sis pročetl fórum nebo chvíli sledoval chat, tak to určitě zjistíš. Narozeninová brána už je, ale hodně hráčům se nezobrazuje. Je tam chyba (nahlášená), takže teď nezbývá než čekat. Zítra to snad opraví.
     
  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    Sandy_Rivers no si predstav ze forum som si precital no nic som nenasiel okrem tej temi kde som sa aj normalne opytal ne?za opytanie nic nedam ci uz sa nemozem ani opytat?? chat sledovat nemusim napisal som do temy..druhy krat nemusis odpovedat ked ti vadi ze sa dakto opyta asi tak..Ja si pockam na opravenie chyby.
     
  10. Asi to tu uz bolo ale.. proste ho nenechaj, aby ta zameral. Strielaj chvilku a potom ujdi, nechaj ho dobit a pusti sa donho znovu. Za pol hodiny padne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Vezmeš Venoma (najlepšie z cooldown boostrom) aby si singularitu mohol používať čo najčastejšie. keď sa zastaví zhruba 6-7 sekúnd stojí na miesto a až potom ti pošle mraziacu. Skús si to nejak načasovať aby ťa netriafal, zatiaľ čo nehybne stojí, do neho treba soliť x4 na motýľovi a popri tom na neho spamovať singularitu. Takto ho dáš za 2 minuty.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.