Ako si zmením chat pre iný jazyk?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠°, 2/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcel by som sa spýtať, ako si zmením jazyk v chate, kedže veľa Slovákov sa tam nenájde, chcel by som mať anglický chat.....
    Je to možné?
     
  2. Korben

    Korben User

    Jedine ak hráš na globálnom severy. Stačí si pri prihlásení zmeniť jazyk v hre, ale potom budeš mať v anglickom jazyku všetko.
     
  3. som na GE6, lenže neviem, kde sa to mení... A keby to bolo v nastaveniach (centum konta), tak to už som si dal do angličtiny, ale stále nič ....
     
  4. Korben

    Korben User

    Pred prihlásením klikni na ľavej strane obrazovky hore na slovenskú vlajku a tam si zmeň jazyk.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  5. Aké jednoduché, ale mňa by to nikdy nenapadlo.... Iba by som hľadal už v samotnej hre.... Ďakujem
     
  6. Korben

    Korben User

    V hre sa to dá urobiť tak, že klikneš na niekoho profil a v tom profile zmeníš jazyk. Potom stačí už len restnúť herné okno.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.