Chyby Aktualizace Flash Player

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem angelexit, 20/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. angelexit

    angelexit User

    Jelikoz mi muj prispevek Punisher smazal (asi je ID/Server atd v podpisu malo) tak se zkusim dotazat zde.

    Dnes jsem se zkousel prihlasit (jsem momentalne v cine, jiz 3 mesice) a najednou se nelze prihlasit, protoze muj flash player neodpovida oblasti. To DO nevi, ze jsem na serveru CZ1? znamena to snad, ze az budu na pristi ceste, budu si muset instalovaz mongolsky, arabsky atd. flash player?

    Dekuji za odpoved.

    [​IMG]99296770
    server: CZ1
    zeme: momentalne cina
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    Ano, je to málo. Pravidla pro hlášení chyb ve hře, jsou uvedeny v první příspěvku tématu. Nemůžeme vědět, zda se ID a servr v podpisu hráče vztahuje k onomu problému nebo zda má hráč více účtů.

    K tvému dotazu, zkoušel jsi i ostatní prohlížeče?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. angelexit

    angelexit User

    ano zkousel jsem 3 co mam nainstalovany, tedy 4 :) chrome/mozilla/opera/edge problem vzdy stejny, stacila vpn (ceska republika) a uz to slo, zarazi me jen to, ze potrebuji na kazdy stat mistni flash player, pritom hraju CZ1, nekde je v kodu asi chyba.

    ps: zhruba 2 dny zpet jsem mohl DO hrat i pres cinskou IP, ted jsou jen problemy.
    internet je velice rychly cca 1Gb, ping do CZ je vysoky cca 300ms, ale i tak mi sla hrabez problemu, ted je to obtezujici, jelikoz musim instalovat flash player i 2x denne (zalezi na provincii)

    edit: neni prijemny, kdyz se mi po instalaci cinskeho flash playeru objevuji na win 10 nabidky v cinstine, zasahuje to do systemu coz by asi nikdo nechtel mit, skype/pdf/office v cinstine :)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    angelexit, To by si mal skôr písať na podporu flash playeru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. angelexit

    angelexit User

    Korben presne tuhle odpoved jsem ocekaval :) ale jelikoz flash player je pase a DO je snad jedinej kdo flash player vyuziva, pak asi nemam kam se obratit :) ale jsou i jiny servery ktery po prihlaseni mi daji na moznost rozhrani na kterym jsem prihlasen. Nechci se tady dohadovat, jen me zarazi to co me potkalo, celou dobu v poradku a najednou musim menit vse. Jen doufam, ze se v co nejblizsi dobe DO odprosti od deravyho flash playeru.

    edit: vzdycky za vse muze treti strana :) i za uniky dat atd :) z ruskyho paymentu jsem byl taky prehozen na nemecky :) a ceny jsou uplne nekde jinde, kdyz jsem chtel prehozeni, tak odpoved byla, ze toto nelze, kde jsou casy premko za pakatel :)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Práve preto bude vytvorený klient, keďže flash player končí.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. angelexit

    angelexit User

    kazdopadne, neco se v kodu menilo coz vedlo k tomu, ze po me chce flash player mistni aktualizaci, vzhledem k tomu, ze cestuji po celym svete to zadna vyhra neni, hru beru jako prijemny odreagovani a do ted bylo vse v poradku, doufam, ze klient prijde v nejblizsi dobe a nebudou podobny problemy pri zmene lokality :)

    edit: problem vidim asi ze strany BP neresitelny, proto prosim o lock a budu se tesit na novou eru DO :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    Téma tedy uzamykám a přeji úspěšnou hru.

    Zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.