Oznámení Aktualizace: Parasite Tide Vylepšení

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Gahan, 13/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Gahan

  Gahan Guest

  Zdravíme Piloti!

  Jsme rádi že si užíváte akci Invaze Parazitů, a dostali jsme pro nás velmi nápomocnou odezvu k tomu jak jej udělat ještě lepším.

  Ze všeho nejdříve, bychom vás rádi informovali že řešíme problém s pushingem který vypadá že obtěžuje většinu komunity, jak se nečestní hráči snaží nepoctivým chováním dostat na přední příčky žebříčku. Takže, existující pushing systém nyní bude platit i na žebříčky akce Invaze Parazitů. Od pátého zabití stejného hráče nebudete nadále dostávat body. Hráči kteří provozovali pushing dříve nechť očekávají trest a dočasný ban na hru. Navíc, budeme do žebříčku akce počítat pouze zabití na PvP a vyšších mapách (od x-5 výše). Doufáme že toto opatření povzbudí v účasti více hráčů s nižšími levely, ač si uvědomujeme že to dopadne na schopnosti u některých novějších hráčů na získávání bodů do žebříčku skrze sestřely.
  Zároveň jsme spozorovali váš zájem o sbírání částí brány Kronos z úvodních bonusových boxů akce. Část byla prvotně míněna jako jiný předmět, ale po dané odezvě, jsme věc prodiskutovali a přidali ještě více dílů Kronos k sesbírání. Tak honem ven a posbírejte je hned teď! Pamatujte prosím že některé infekční boxy jsou past, a obsahují pouze nakažlivé parazity.
  V souvislosti s vašimi stížnostmi ohledně předražené akční munice, bychom rádi ujasnili že munice nebyla zamýšlena pouze na PvP použití (ačkoliv způsobuje x4 poškození), ale především k šíření nákazy. V každém případě, v rámci lepší přístupnosti a zpříjemnění, poskytneme slevu a zároveň jsme přidali infekční munici jako součást odměny z infekčních boxů.
  V neposlední řadě, bychom rádi ujasnili proč se NPC Gygerim ještě neukázal. Jak jste si mohli všimnout, během prvního dne akce byly aktivní pouze speciální boxy. Až druhý den se objevili Gygerthrallové. Plánovali jsme vývoj akce jako reálnou epidemii, zhoršující se postupem času. A tedy vlastnosti akce se objevují jedna po druhé. Očekávejte prosím že počínaje zítřkem budete moci vyvolat NPC Gygerima.

  Doufáme že jsou pro vás tyto změny uspokojivé. Tak hurá na mapy a užívejte si!

  Váš DarkOrbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.