Oznámení Aktualizace spojování serverů, problémy s lagy + mimořádná akce

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem =Marvin=, 18/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. =Marvin=

  =Marvin= User

  Ahoj piloti,

  máme pro vás trošku špatných a trošku dobrých zpráv.

  Špatná zpráva je, že při spojování GA5 s GA1, a GA4 s GA2 jsme narazili na pár významných potíží. V důsledku toho budeme muset znovu opakovat proces spojení, náš cíl je opakovat jej dnes. Doufáme, že bude dokončen později v pátečním večeru nebo v sobotu. Část týmu bude o víkendu pracovat, aby v případě potřeby dali do pořádku poslední kroky finálního spojení.
  Samozřejmě je nám jasné, že to je obrovská otrava pro hráče, proto plánujeme mít připravený pěkný login bonus pro všechny, chvíli poté co bude spojení dokončeno, nicméně přidáme i něco extra pro tyto poslední servery kvůli neobvykle dlouhé době, co jsou nedostupné.

  Dobrá zpráva je že výsledky z test serveru byly pozitivní.

  Normálně naše instance běží každá s několika herními servery, dále různé mapy jsou rozděleny mezi jednotlivými herními servery. Na testovacím serveru jsme vypnuli všechny herní servery až na jeden a pouštěli několik verzí s cílem zlepšení výkonu.
  Co jsme pozorovali ke konci, byl test server který běžel pouze z jednoho herního serveru s cca. 400 hráči, než jsme začali zaznamenávat mírné potíže s lagy. Toto byl významný nárust výkonu na herním serveru testovací instance v porovnání s běžnými instancemi.

  Nás cíl je v pondělí synchronizovat tuto novou verzi na aktivní servery. Není zde záruka že se aktivní instance budou chovat stejně jako na testovacím serveru, budeme se snažit navodit některé víkendové podmínky.
  Proto v pondělí odpoledne zapneme akci dvojitých odměn z bran, a spolu s ní o něco větší než obvyklou slevu na klikání v galaktických branách. Jak dlouho akce dvojitých odměn z bran potrvá, bude záležet na výsledcích testu výkonu na aktivních instancích.
   
 2. Minerva

  Minerva User

  Ahoj všem a hezký den přeji. Práve sme spustili synchronizáciu najnovšenej zmeny, ktorá by mala zlepšiť výkon všetkých serverov. Ako sme spomínali minulý týždeň, dnes 13:45 spustíme špeciálnu akciu Dvojité odmeny z brán, ktorá bude trvať po dobu 24hodín. K tomu Vám pridávame špeciálnu zľavu -20% pri stavaní galaktických brán. Touto špeciálnou akciou a zmenou sa snažíme docieliť väčší počet hráčov aby sme si urobili lepší prehľad ako táto zmena ovplyvňuje výkon a stabilitu serverov.