Aktulizácia ku cross server zónam

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Jessie, 7/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj Piloti

  kvôli popularite, máme pre Vás rýchlu aktualizáciu ohľadom cross server funkcionality na ktorej teraz pracujeme.

  Radi by sme Vám pripomenuli, že sa stále jedná o jednoduchý prototyp na ktorom je veľa práce ako napríklad spojazdniť základne funkcionality pre skupiny, správna funkčnosť úloh a iné herné funkcie, ktoré musia fungovať ako majú.

  Preto nám ešte potrvá istý čas vyvíjať túto novinku, ktorá určite nebude prístupna na serveroch ďalší týždeň.

  Ohľadom plánu pre cross server, Vám môžme povedať, že naši dizajnéri majú niekoľo nápadov, ktoré by sme radi vyskúšali, no zatiaľ, tieto zóny budú pre Vás pripravené ako každý proti každému (PvP). Následne zozbierame všetky pripomienky a nápady, a budeme ďalej pokračovať vo vývojí.

  Táto funkcionalita je dostatočne a flexibilne pripravená pre niekoľo herných módov, štruktúr máp, PvP alebo PvE (hráč proti prostrediu), a všeobecne by mala vyriešiť nerovnováhu v populácií serverov.

  Ako sme už spomínali, samostatný prenos dát hráčov (spájanie serverov) z jedneho serveru na druhý je pre nás najťažšia možnosť a trvala by niekoľko mesiacov na správne zrealizovanie. Na teraz sme sa preto rozhodli ísť s najmenej problematickým riešením.
  Potencionálne riziko, ktoré by sa mohlo objaviť pri takomto skúšaní je jednoducho príliš veľké. Samozrejme, túto možnosť budeme aj naďalej zvažovať a študovať.

  Na teraz, reakcie na doterajšie testy nám ukázali, že táto možnosť je zatiaľ všeobecne akceptovateľná.

  Preto nezabúdajte sledovať náš Facebook, Twitter a Twitch alebo sa pripojte na náš Discord pre rýchle aktualizácie testovaní a mnoho iného.

  Taktiež by sme radi podotkli, že napriek vývoju tejto hernej novinky, máme stále dostatok vývojárov sústreďujúcich sa na opravu bugov, ktoré sa v hre nachádzajú.

  Váš Darkorbit tím.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.