alfa nebo zeta?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kibubumaster, 12/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím,
    jsem lvl 14 a ještě jsem v žádné galaktické bráně nebyl, tak se vás zeptám, je lepší dělat napřed zetu nebo alfu? Ze zety mám pouze 3 díly, z alfy 19, ale u alfy se staví i beta a gamma, takže to na EE nejspíš vyjde stejně. Moje výbava není zrovna nic moc, mám gola se všemi designy vydražitelné v hodinovce, pár lf3, jeden iris, full nej pohony a dva nej štíty (jinak zbytek výbavy pouze za kredity z obchodu), PETA lvl 5 bez kami. Někde na fóru jsem slyšel, že zeta je nejjednodušší, ve hře mi však někteří hráči řekli, že je zase nejlepší začínat na alfě... Jaký je tedy váš názor?
    Díky za odpověď
    Kibubu
     
  2. Ahoj, předem se omlouvám za případné chyby v textu- píši to na tabletu.

    Osobně sem dělal první Alfu ale troufám si říct že zeta je o dost lehčí. Dyžtak se někde podívej na různá videa jak to v zetě je. Na konci se objeví devourer a kolem něho postupně infernal scocheři atd. Skrátka lepší je zeta akorát na konci musíš šikovné točit kolem toho velkého. Jinak je to brána kde jenom lítáš tam a zpět a přitom štřílíš za zadkem letící 3-4 NPC
    Doufám že sem ti pomohl.
     
  3. pokud umíš dobře točit NPC tak by nebyl problém u obou :) a navíc ze Zety máš víc odměn jak z alfy :)
     
  4. Gulot

    Gulot User

    Tak zeta sa oplatí dobrá odmena keď vieš točiť tak ju dáš v pohode
     
  5. Díky za odpovědi a jaké máte ještě zkušenosti u alfy s protegitama? Na pár videí jsem se díval, ale tam je vždy zničili díky kami, jenomže tu já nemám, budu si ji tedy muset koupit nebo se je dá zabít, když poletím stokrát tam a zpátky a budu je střílet jednoho po druhém?
     
  6. No ty bud kami a nebo tam a zpět. Ale bacha na konci na rohy pokud je necháš utéct. Dohromady tam kopou celkem dost. Musíš si najít místečko kde budeš ty je střílet ale oni tebe ne. A střílet to když ne x2 tak alespoň x1 na promerku jinak u VK stvrdneš i dvě hodiny.
     
  7. protegiti musiš elipsovito točit okolo mapy a davaj pozor pri naklikavani inak ta pošlou na základnu
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky
    zeta je sice jednoduchá brána, ale podle mě je lepší, začínat na těch základních branách. Alespoň si zkusit tu alfu a až pak se vrhnout na zetu. V alfě jsou NPC,který znáš a běžně je střílíš na mapě.
    A taky jde,o to že když jsi v žádné bráně ještě nebyl,tak aby ses naučil jak točit a tahat ty NPC a u alfy si to vyzkoušíš líp než v zetě.

    Na progity vůbec kamikazi nepotřebuješ. Dej do lodi pohony a štíty a dmg můžeš mít klidně nížší než obvykle.
    Jednotlivé vlny, jako velký krysy, sibelony atd. budeš možná dělat dýl,ale pokud budeš dobře točit tak to půjde..
     
  9. vlna kristalonov sibelonitov a kristalinov každa trva v priemere 1:30 hodini takže keď maš čast tak tu branu rob dva dni
    a rob ju v ranních hodinach do je od 2:00 do 9:00-10:00 hodine keď je viac hodin tak je dost velka šanca že sa to bude lagovať
     
  10. Díky za odpovědi, to je vše, co jsem chtěl vědět.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem teda za zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.