Návrhy Apis směna Zeus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Selendix, 29/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Měla by být možnost využit "nadbytečné" dílky APIS letounu

  1. ANO

    54.9%
  2. NE

    45.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Selendix: Promiň, ale ani omylem.
    Ano poměr 10:1 by možná šel, ale zeus je mnohem cennější letoun než apis a proto bych dílky neměnil. Osobně doporučuje sehnat 200 klíčů na zeus akci tak 4x a pak ho koupíš cca za 200-300K U a to je celkem pakatel.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. MrTrueThomCZ jasne 200 klucou 4x mas 800 klucou 800 x 1 500 = 1 200 000 U za tie kluce mozes kupit celu zeus myslim ze navrh o vymene je v pohode ak sa robia zmeni ako nova aukcia tak by mohly zmenit aj to ocom tu piseme
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Bože 200 klíčů se dá udělat za max 14 dní bez toho aby jsi moc hrál. Když se snažíš a denně koupíš 25 klíčů a uděláš zetu (bez problémů se dají udělat i 2) tak to máš 50-75 klíčů za den. Jen musíš znát Know how.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ale hrači nemaju take prostrietky ako ti
    ja nesuhlasim iba preto z navrhom že to ma len blby pomer inak je to fajn navrch
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Bože vy to nechápete. podívejte se na to takhle když každej bude za chvilku full tak co pak už ho to nebude bavit.
    Já si denně kupuju 10 klíčů a dám 2-3 kappy během 3 dnů takže nevim kde je problém a to hraju kolem 5 hodin denně
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. NotDragonCZ: ten pomer je iba od oka vsetko ostava na BP ako ten pomer upravia
    MrTrueThomCZ: ale nie kazdy je stale na PC ako ty ja to negemblim ako ostatny ja nato velmi cas nemam lebo mam posledny rok skoly a po to roku uz nan nebude vobec lebo budem odcestovany
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. mne by osobne nevadilo biť full elit za 5 minut aspon by sa mi krystalony dobre strielali z elit vibavenim
     
  8. MrTrueThomCZ: azda uz aj ty bugujes mapu low ? lebo iba ty hraci co buguju mapu low zarobia dostatocne mnozstvo uridia aby postavili behom 3 dni 2 az 3 kappy .... no coment tu mapu by mali zrusit je to nevyhoda uz voci vsetkym hracom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Já ani nevim jak se buguje mapa LOW já mam zdvojnásobovač z beden a sbírám 5 a více hodin denně a ono je to cca 75K U a 500ee
     
  10. Crystal

    Crystal User

    ona sa niak nebuguje, tam nieje zaidny navod na bug, proste tam hraci zarabaju...a dost odbocujute od temy

    голубойБОСС tu mapu nebudu rusit, je taka aka je uz roky a keby BP na nej nieco chcel menit uz davno to spravi

    mozes davat falcony, alebo celu lowku s kamikadze, alebo zbierat na pvp boxy s spearhedov,alebo zbierat paladko, alebo cubikony atd atd. je toho vela a vsade sa da zarobit mnozstvo U za par hodin

    cize chodte spet k teme a nefnukajte furt ako vsetko nejde
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Přesně Crystal chápe podstatu hry a to, že je to hra do který musíš narvat prachy a to celkem dost nebo dost času. Já osobně dostal zeuse z bedny den po Vánocích a buďte rádi že Apis i Zeus se dají normálně získat a že se nemusí kupovat za real money
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak na svoje ne použij prosím hlasování, tohle nemá pro návrh žádný přínos :mad: ;)
     
  13. PaiMei

    PaiMei User

    Za mě ne. I když vzhledem k mému štěstí budu stavět Zeus rok. Jak mám štěstí na odměny z bran, tak mam smůlu na sbírání dílků do Zeusu. Ze zhruba 800 beden mám 7 dílků a během té doby jsem postavil Apis a v druhém už mám 32 dílků. A věř, že pokaždé, kdy mě to dá hlášku nasel jsi dílek do letounu Apis, je u nás doma hodně veselo :(. Ale co se da dělat. Je to proste takto nastaveno, je to "luxusní" věc. Proste až o postavím, tak ho postavím. Do té doby ve hře dělám něco jiného, např mazlim profil pilota.
    Navíc, není to o tom, že z bedny nedostaneš nic. Designy Venom a Solace, kupa štítu a lf3, občas lf4. Na štíty jsem nejdřív nadával, stejně tak lf3, ale pak jsem zjistil, že tím vybavim další lodě v hangáru a nebudu muset porad měnit vybavení z lodě na loď.
    Závěrem, ber to tak, ze ani v reálném životě to není o tom mít všechno hned nebo nějak usnadnene. Na lepší věc si taky musíš nasbírat = ušetřit.

    edit: tak jsem nakonec ty dílky dostal a šlo to docela rychle, nakonec jsem zbytek zeusu doplatil v uridiu. A při další akci začaly padat ve velkém dílky do zeusu. Takže bych k tomuto tématu doplnil otázku, za co směnit nadbytečné dílky do zeusu? Já bych navrhoval 1 dílek zeusu = 1 lf4 :) . Co vy na to?
     
    Naposledy upraveno: 1/12/14
  14. Jupiter33

    Jupiter33 User

    dobře =Marvine= už jsem to odhlasoval;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Jupiter33 to si uz raz pisal.., ak nemas nieco konstruktivne k teme prosimta nespamuj tu

    Jak správně přispívat na forum?
     
    bhagira22, -baghira2- a Selendix tohle ocenili.
  16. Kenny

    Kenny User

    Mám apis i zeus, a bedny sbírám pořád - lf4 není nikdy dost. Musím s tebou nesouhlasit..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Určitě bych s tímto něco udělal.. APIS již mám a do ZEUSu mi dílků padá sakra málo (asi jako každému) a to třeba z 50 klíčů jen jeden dílek(v lepším případě). Nemusí se to měnit zrovna za dílky do ZEUSe, ale za něco jiného, co se dá využít :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. TRIXT

    TRIXT User

    »VojtaFinga«: Pokud již APISe máš, budou ti dílky do APISe padat tak dlouho, dokud nepostavíš náhradní letoun v hangáru. Pak přestanou padat a ty budeš dostávat "něco jiného". ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. To vím :) Sám již do dalšího apise mám asi 20 dílků :) Uvítal bych, kdyby to šlo za něco vyměnit :) Pod pojmem "něco jiného" si představuji munici :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. TRIXT

    TRIXT User

    »VojtaFinga«: No kdyby se ti stalo, že se ti z nějakého důvodu zničí APIS, tak budeš moc rád, že ho v hangáru máš. Ber to tak, že je to tvá rezerva a že BP myslí na to, aby tě nekleplo, kdyby ti náhodou ten letoun pukl. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.