Apokalyptické boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim je tu uz nekde na forum co obsahuji nove apokal. boxy? Lebo prosmejdil sem forum a nic sem nenasel...
     
    cyborg666 tohle ocenil(a).
  2. cyborg666

    cyborg666 User

    mna by zaujimal zoznam tiez :D tak ak by bol dakdo taky obry a dal ptm sem aj link na ten zoznam tak by som bol rad :D
     
  3. PanMajster

    PanMajster User

    Nenašiel som to ani na EN foru, BP im to ma davat skur, nech to stihnu prelozit, a ne ze im to daju v den ked zacnu boxy, a nez se to prelozi tak je konec akce... Teda aspon to tak chapem, inak by to tu uz davno bolo, tak isto aj predminule boxy
     
  4. cyborg666

    cyborg666 User

    bohuzial mas pravdu :(
     
  5. PanMajster

    PanMajster User

    ale dak to neni aktualni.. ne? :D
     
  6. Ano je to aktualní..odměny jsou vždy stejné..I moderator na chatu tě odkáže tímhle :)
     
  7. PanMajster

    PanMajster User

    Ano? tak proc sou teda v novinkach na stranke na obrazku pri apok. boxech nove pet designy? V tom popisu co obsahuje bedna to nevidím. Kdyz tak sleduju, tak vzdy to bylo jinak, a pri kazdem popisu byla napsana dostupnost, a prave k bednam v tom datumu to patrilo... Pokud spravne vidim jsou tam len balicky na designy pro letouny a ne na pet, a kdyby to byli lode, tak ani v balicku lodi nejsou.. tak nevim :D

    PS: mohl by se k tomu vyjadrit i nekdo z teamu :)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  8. Ahoj , na obrázku nie sú PET dizajny to sú dizajny na stiháčky nové:
    Balíček vzácných designů pro letouny
    Base Mimesis14,00 %
    Base Cyborg14,00 %
    Base Hammerclaw14,00 %
     
  9. Z Apokalyptických beden nepadají desingy na lod :) a Apokalyptické nejsou stejné jako Obsidianky..a musíš to mít nutně od někoho z teamu? Stejně tě odkážou na tohle...
     
  10. PanMajster

    PanMajster User

    -baghira2- a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  11. PanMajster ešte chcem dodať čo sa týka tých nových PET dizajnov Cyborg and Hammerclaw tak tie sa dajú tiež získať tie boli nedávno na získanie... Tie zase padajú z upravených červených a modrých bední.
     
  12. Borat

    Borat User

    PanMajster bohužiaľ nedá sa tu z našej strany byť stále. Treba dbať nato, že nie sme stroje, ale sme ľudia :)

    A veľká vďaka hráčom ktorý pomohli a Alyctro tebe som udelil body už a nabudúce už sa kontroluj lebo to čo predvádzaš už nemá hraníc.

    Budú ešte nejaké otázky? :)
     
  13. PanMajster

    PanMajster User

    Borat chapem to neboj...:) nie, to je vsetko dakujem :)
     
  14. Borat

    Borat User

    Dobre :)

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.