arogance MODu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nero3, 22/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nero3

    nero3 User

    Hráče jsem opakovaně hlásil přes "report" za nadávky a MOD neragovali, tak jsem se obrátil na forum.
    A Když jsem se na Forum obrátil s dotazem proč nejsou řešeni hráči kteří ve hře nadávají a podobně, s tím že jsem i přiložil konkrétní případy tak jsem dostal od Wapora tuto odpověď.

    Podotýkám, že jsem v dané konverzaci nenadával a nijak neosočoval hráče a ani nijak jinak neporušil pravidla a přesto mi Wapor vyhrožuje že ban dostanu i já i když nenadávám a hráče hlásím přes Report.... viz níže.

    Znamená to tedy ŽE ZA NAHLÁŠENÍ HRÁČE PŘES "REPORT" BUDE POTRESTAN I TEN CO HO NAHLÁSIL?? A to přes to že se nedopustil, žádneho porušení pravidel???

    Ahoj pilot,

    vaša konverzácia bola preverená, reporty skontrolované a moderátor vyhodnotil situáciu správne a nedal bán ani jednému z vás. Za každú výmenu názorov keby sme mali dávať bán, tak je chat prázdny. Nie je urážka ako urážka a doťahovať sa na báze základnej školy ozaj len berie moderátorovi jeho produktívny čas, keď musí riešiť na chate ozaj vážne priestupky alebo pomáhať hráčom s problémami v hre. Ak by bol bán udelený, dostanete ho obaja po 30 minút a bány do 1 hodiny sa vôbec neriešia tak to ber ako privilégium, že ti vôbec odpovedám.

    Prajem príjemnú hru.


    ------------------------------------------
    Přístup MOD považuji za velmi arogantní, neprofesionální a nekorektní.

    Předpokládám, že zde nemůžu dávat konkrétní komunikaci, ale lidé co zodpovidají za MOD asi nebudou mít problém si na Foru dohledat výše uvedenou odpověď od Wapora
     
    Fishbi89 tohle ocenil(a).
  2. Forkys

    Forkys User

    Dobrý den nero3,
    pravidla platí pro všechny stejně. Pokud by jste v hádce použil vulgaritu, nebojte se nic, ban by byl udělen velice rychle. Pokud se ovšem jedná o trošku vášnivější výměnu názorů a je třeba po 22-té hodině, kdy už většina mladších hráčů spí, dochází k určité toleranci. Ale pozor i po 22-té hodině nebudou vulgarity jako takové tolerovány. Co se týče odpovědi od kolegy, dle mého názoru není arogantní, jen se Vám kolega snažil vysvětlit, že opravdu nejsme policisté, kteří banují opravdu za vše. Kolega Vám jen říkal, že reporty na Vás i na Vašeho spoluhráče byli vyřešeny, nicméně bany nebyly uděleny, protože se jednalo o pouze vášnivější výměnu názorů.
    Zamyslete se prosím nad tím, co vlastně chcete. Na jednu stranu se Vám nelíbí, když dostanete ban, a na druhou stranu se Vám nelíbí, že jste při vášnivější debatě ban nedostal?

    Pokud na jednání kolegy, či neudělení banu i pro Vás máte výhrady, napiště post do sekce chat, kde se řeší právě udělení, či odbanování hráčů.

    Toto téma tímto uzavírám, protože je ve spatné sekci.

    Děkuji za pochopení a přeji příjemný let vesmírem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.