Zpetná vazba Arya

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °∆°∆°∆°∆°∆•∆•∆°∆, 17/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Arya kde jsi jsi tady ? Odepiš..
     
  2. Forkys

    Forkys User

    Ahoj,
    bohuzel odesla z tymu :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Tak to je škoda věnovala tomu hodně času ale každý chce mít všechno podle sebe třeba bude mít teď ten reálný svět a bude mít víc času na život

    Hlídala mě tu přes večery a mazala komentáře a dávala bany ;)

    RavenDugga
     
  4. Arya tak ať se ti teda daří v reálném životě nerozloučila jsi se tu na fórum kindly napsal že končí taky myslím že protože končíš ty takže na rozloučenou vám sem napíšu :)
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bylo to velice smutné. Odešla nečekaně v druhé půlce únoru 2020. :(
    Sama od sebe napsala, že končí. Problémy v realitě a konkrétně v práci.
    - Psala, že problémy v reálném životě mají přednost. A musí si je vyřešit.

    Ještě že sem se stihol s ní rozloučit. Byla spravedlivá jako sluníčko na obloze.
    - Velice mi chybí. Byla hodná na hodné hráče a zlá na zlé hráče, podle zásluh.

    RavenDugga nedělej tady zlou krev. Protože jsou tu noví moderátori, kteří ani
    spolovice nebudou tak laskaví, trpěliví a tolerantní - jako byla právě Arya. :(

    Některí si tě ještě pamatují i na všechno zlé, co si jim v minulé léto provedla.
    Mě se bát nemusíš. Mimo řetěz a mantinely již útočně psát nesmím. Ochočen.

    Vypadá to, že i Kindly již pomalu končí. Minerva, Marvin, Punisher a Tina zůstali.
    - Také sem nezapomněl na vše, co si kdysi napsala. Ale vracet se k tomu nebudu.

    P. S.: Pokud budeš útočit, dopadne to stejně. Věnuj se eventu jako slušný hráč. ;)
    Arya se tady na fóru, se všemi opravdu rozloučila. Ale její téma zmizela spolu s ní.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. Baghira ty si falešný a přetvařuješ se 3 měsíce jsem byla mimo takže až teď po dlouhé době se dívám že účet arye je uzavřen nech si svoje vlezlé komentáře ;)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Když sem podle Tebe falešný, proč sem tady ještě zůstal? Hm.
    - Moderátori mi napsali, aby sem se nenechal nikým rozhodit.

    Když sem podle Tebe až tak falešný, proč asi mi dali, další šanci?
    Co myslíš? Polož si na to vlastní otázku. Alespoň sem teď upřimný.

    Moderátori znají pravdu. Falešnost a upřimnost nejdou dohromady,
    ale to Ti zřejmě nedochází. Zkus kydat hnůj dál, uvidíme co se budě
    dít. Opravdu. Zbavil sem se všech svých pochyb, které se mi vkradli
    do srdce. Dokážeš něco takového i Ty? - Překročit svůj vlastní stín?

    A povznést se? Asi ne, když taháš uzamčenou tému z minulého desetiletí.

    P. S.: Ty mě už nevytočíš. I kdyby ses kdovíjak velice snažila. Máš to marné.
    Lidé se mohou změnit i ku lepšímu. Ani Tvá ošklivé slova tady, to již nezmění.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Viděl jsi v tom hlasování hlas virusy kdy to hlasování bylo zhledem k tomu že kuli korona virus jsou uzavřené školy a odložené soudy myslíš že dokážu předvídat budoucnost nebo je nějaká energie která mi pomáhá na moji cestě
     
  9. fíha

    fíha User

    Ahoj. Napsala jsi toto :
    Co si máme pod tímto jako představit?:)
     
  10. Věřím v Boha křesťanství ano někdo se tomu směje ale já vím že to existuje nedokážu to vysvětlit staly se mi věci které nebyly náhoda ale nemám zlé úmysly nepřeju nikomu nic zlého a když něco zlého je tak snad k něčemu dobrému ale myslím jsi že všechno bude dobré i když jsme teď v karanténě dostaneme se z toho věřte mi :)
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    A vysvětli mi, proč ještě žiji a korona vírusu, sem ještě nepodlehl? I když všude kolem mě doléhá?
    Nezapomeň, že to opět zavání vyhrožování smrtí a všem lidem v Evropě. Pročti si pravidla nanovo.

    6. Výhrůžky

    Neakceptujeme žádné vyhrožování. Pokud bude někdo přistižen při vyhrožování,
    bude následovat oficiální výstraha. Další kroky si vyhrazujeme.

    Protože tohle na forum nepatří. Spousta nevinných lidí, kvůli tomu v Evropě zomírá. Nestydíš se?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Forkys

    Forkys User

    Milá Mariko,
    perma ban na forum je na všechny herní účty. Uzavírám LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.