ASP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «ĢŁØΒДŁ»19ŁvŁ«, 26/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Dnes ráno jsem si přivstal a jako klasický ranní ritual zapl Darkorbit a šel si zalítat.
    V ten moment jsem uviděl rudou tečku na minimapě tak jsem se jako zvědavý pilot šel podívat co nám to přiletělo za nadělení.
    Ihned co jsem zahlídl lodičku ASP byl jsem velice mile překvapen protože tyto lodičky jsou za svou existenci na orbitě viděl snad jen 2-3x tak jsem do ní souvisle střílel zhruba 7-10 sekund.
    Okamžitě potom se ASP rozletělo hodilo emp a dostal jsem na chat zprávu " pokud do mě jěště jednou vystřelíš máš ban na účet "
    Doopravdy se bojím zda za takovou věc v pvp střílečce můžu dostat ban, myslím že marnění výkonu služby ASP jsem něják nebránil nýbrž jsem mu bral za 1 tisic ... a jak je známe ASP mají nezvykle hodně Zdraví a štítů, a jejich rychlost je světelná :)
    Proto má otázka : Je tedy oprávněné dát dlouholetému hráči ban, za to že svým způsobem vyjádřil nadšení z ASP ?
     
  2. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tady byt tebou by to chtelo doložit takovou zprávu na chatu screnem.
    Myslím, že by te sundal na jednu ránu, kdyby jsi mu bránil.... nevidím důvod takové výhružky...
    Screen asi nemáš co?
     
  3. Screen doopravdy nemám
     
  4. Korben

    Korben User

    «ĢŁØΒДŁ»19ŁvŁ« Screen dávať nemusíš. APS je adminská loď a mimo eventu, ktorý bol na cz serveroch, je zakázané do tejto lode strieľať. Buď ťa pošle okamžite na základňu, alebo dostaneš stopku na účet. Admin tam je na to aby niečo otestoval a tým že do neho strieľaš, znemožňuješ mu jeho prácu, tak že na budúce si drž odstup a nestrieľaj.

    »OLDBOY« Hráč dostane vždy upozornenie, lebo po odstrele sa vždy vrátia a svoj pokus opakujú.
     
  5. Dobře, děkuji.
    Můžete lock.
     
  6. Korben

    Korben User

    Inak toto platí nie len pre APS , ale aj pre lode s označením A namiesto hodnosti.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.