aukce a kredity

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem xras, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xras

    xras User

    Dobrý den dneska jsem hodil do aukce 700 000 kreditů a hodilo mě to do mínusu pak mě překonali a zůstal sem na nule byli to moje poslední peníze co mám dělat a jestly nic chtěl sem se zeptat jestli de vymněnit uridium za kredit jsem v nouzi ? děkuji
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Co to znamená "hodilo do mínusu"? To jsi dal do aukce více než jsi měl a ono tě to pustilo? Nebo jak jsi to myslel?

    Jinak nejlepší možnost jak převést uridium na kredity je ta, že si ze Skylabu pošleš ihned za Uridium Promerium a to ihned prodáš. Toto opakuješ tak dlouho, dokud máš ve skylabu promerium. Jiná rozumná možnost dle mě neexistuje. Pokud máš Skylab plný, můžeš vydělat skoro 130 mil. kreditů. Aby to bylo tolik, musíš mít čest alespoň 500.000 a prodávat musíš přes obchodní mechanismus Peta lvl. 3, který ti přidává 30% navíc k ceně.
     
  3. xras

    xras User

    Za to převedení díky no četl sem že někde je nějaká směnárna no evidentně ne.A stím hodilo do mínusu nedal sem víc dal sem přesně tolik kolik sem měl ale asi mě to nějakým bugem vzalo 2x víc peněz a byl sem v mínusu no pak mě někdo překonal a vrátilo se mi jenom 700k takže sem byl na nule.
     
  4. Korben

    Korben User

    Prezradíš nám aj na ktorom účte sa ti to stalo ? ID ?
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    xras: Směnárna kdysi byla, ale již neexistuje a nebyla vůbec výhodná. Skylab je lepší. ;-) Jinak ve staré akci byla chyba, že když jsi přehodil sám sebe, tak se ti původní částka nevracela. Jestli není obdobná chyba i té nové to netuším. Netestoval jsem to.
     
  6. xras

    xras User

    Stalo se mi to učtu xras.
     
  7. Korben

    Korben User

    A ID nám pošleš poštou ? :D
     
    xras tohle ocenil(a).
  8. xras

    xras User

    Kde zjistím id pardon ale hraju teprve 2 dny :D
    ---------------------------
    Sorry už sem to našel :D
    ID:160102765
     
  9. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Inak my sme nič nedávali.
     
  10. xras

    xras User

    To se vztahuje k tomuto tématu?
     
  11. Korben

    Korben User

    xras Napíš si na podporu hry dolož im tam ID a požiadaj ich o prešetrenie tvojej bilancie kreditov a napíš im že ti dnes v čase 14:02 zobralo do aukcie 2x tú istú sumu.

    Kontaktní formulář na support
     
  12. xras

    xras User

    Víte co já nato kašlu nebudu se stým obtěžovat přece mě blbých 700k kreditů nezabije ale jinak děkuji za váš čas. :)
     
  13. Korben

    Korben User

    xras Je to tvoje rozhodnutie. Jedine na podpore ti môžu kredit pripísať.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.