Aukce a nic ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Chosik_Cz, 25/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chosik_Cz

    Chosik_Cz User

    Vložil jsem do aukce 600.000 .Konkrétně na CPU slotů 3 .Po aukci jsem nedostal ani předmět ani nazpět své peníze nevím co mám dělat.Neporadí někdo ?Předem děkuji za odpověd
     
  2. napis na podporu hry oni ti mozno krediti vratia ..aj ked 600 tisic neni vela :D
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Skôr nedávaj sumy do aukcie v posledných sekundách, dochádza k prepočítavaniu dát a občas sa nejakú kredity stratia, inak povedané "prepadnú systému dražby". Doporučujem dražiť pár minút pred koncom a vyhnete sa problémom.
     
  4. Logan

    Logan User

    ═●FЯΣΣ�ŠŦÎĻΣ●═ ty si moderator? :eek: Pretoze na podporu posielaju len moderatori a administratori, takze taketo posty nabuduce radsej vynechaj.

    Kredity sa taktiez obcas vratia s5 po nejake dobe.

    Inac bolo by dobre davat v takych to pripadoch aj ID :rolleyes:
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Logan to mi přijde trochu nelogické, ohledně toho posílání na podporu, tady bych tě poprosil o vysvětlení. Přece když je nějaký uživatel na fóru zběhlý a ví, s čím ostatní hráče na podporu posíláte, tak proč by nemohl ulehčit práci A+M a dát stejnou radu jinému spoluhráči sám? Je to podobné, jako když někdo napíše multipost, nebo duplicitní téma, také ho i hráči, nejen M/A posílají přečíst "Jak správně přispívat na fórum", resp. vlákno, kde se daný problém diskutuje.

    Chosik_Cz jestli jsi vložil kredity pár (v řádu jednotek) vteřin před koncem, mohlo se stát, že se započítaly až na další hodinu. Alespoň mě se to stalo, když mě někdo přehodil asi 20 vteřin před koncem a já ho chtěl ještě stihnout přehodit znovu, ale ikdyž na časovači byly ještě asi 3 vteřiny, tak mi je to hodilo až do další hoďky.
     
  6. Korben

    Korben User

    Big_Bass Žiadný užívateľ si nemá dovoliť posielať niekoho na podporu. Toto môže rozhodnúť len moderátor. Ty nevieš ako podpora funguje a či tam hráčovi s konkrétnym problémom pomôžu.
    Hráči jednoducho nevedia to čo moderátori a tak posielanie hráčov na podporu hry a podobne, je len výsadou moderátorov.
     
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Právě s tím, že nevím, jestli tam hráči s konkrétním problémem pomůžou, bych tak úplně nesouhlasil. Třeba když si někdo zaplatí uridium, nepřijde mu a dá sem třeba výpis z bilance, že mu fakt nic nepřišlo, tak je hráči, který už několik podobných vláken četl, jasné, že se jeho spoluhráč musí obrátit na platební podporu. Další příklad, zrovna teď, kdy spoluhráče zcela správně odeslal na podporu, když se mu nevrátily kredity z aukce, ═●FЯΣΣ�ŠŦÎĻΣ●═ se jedná o problém dosti propíraný. Když si zadám do vyhledávače "aukce", vyjedou mi vlákna, kde si hráči stěžují, že jim nebyly navráceny kredity a zatím, co jsem četl, jste je vždycky poslali na podporu (namátkou: Aukce - Nevrácení kreditu, nevracene kredity z aukce).
    Samozřejmě, že asi žádný hráč neví tolik, co moderátoři, ale i to co někteří vědí, může být dostačující k tomu, aby správně poslali spoluhráče na podporu.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Big_Bass uviedol si príklad, kedy hráč poslal spoluhráča na podporu správne. Sú však momenty, kedy to správne nie je a podpora pošle hráča okamžite späť na fórum, ten je následne zmätený prečo ho posielajú "hore dole". Takže na podporu posiela moderátor a nie hráč z princípu, pretože viac krát hráči pošlú spoluhráča na podporu zle ako dobre. Následne sme my tí, ktorých podpora napomenie, nie hráč, v tomto prípade ty :)

    Btw. moderátor vie zaručene viac, kedže máme tzv. interné informácie, ktoré BP poskytuje len nám aby sme vedeli lepšie a efektívnejšie riešiť nejaké problémy, odpovedať na otázky a podobne.
     
  9. Korben

    Korben User

    Big_Bass Ja tu o tom nemienim diskutovať. Jednoducho hráč sa nemá hrať na moderátora a nemá nikam spoluhráča posielať.
     
  10. Big_Bass

    Big_Bass User

    Dobrá, beru princip, že posílat hráče na podporu přísluší pouze moderátorům a administrátorům. V tom případě už mám jen dvě poznámky.
    V příspěvku Jak správně přispívat na forum byste mohli za tímto významem upřesnit větu,
    nejlépe i s argumentem, že většinou je odeslání na support hráče hráčem chybné, protože teď to z ní rozhodně nevyplývá.
    Když ═●FЯΣΣ�ŠŦÎĻΣ●═ odeslal Chosik_Cz na podporu, nechoval se proti pravidlům (oprav mě, jestli se mýlím, ale poslal ho tam správně, což jsi, Kubino, ostatně sám potvrdil #8, v citaci se chytám hlavně slova "zbytečné"), mohlo se mu tedy dostat méně kousavé odpovědi (pravda, nebyla od tebe) typu "tentokrát máš pravdu, ale příště nikoho na podporu neposílej, přísluší to moderátorům".
    Když už jsem si rozklikl pravidla fóra, říkám si, že se docela pohybujeme na hraně, ne-li za hranou OT :)
     
  11. Korben

    Korben User

    Big_Bass Myslím že som sa vyjadril jasne a v pravidlách je to aj jasne napísané.
    To že si niekto pravidla neprečíta , tak za to nemôžeme a každý hráč bude na to upozornený. A okrem toho ti ďakujem za znehodnotenie tejto témy tvojím OT a autor sa ti môže poďakovať za uzavretie témy.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Logan tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.