aukce - bug?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 9/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím. v 17:00 jsem dal cca 15. m. kreda a nějaké drobné na booster na hp a byl jsem na něm. v 17:47 mi přišel e-mail, že má nabídka byla překonána a byl tam hráč asi s 4.m. kreda a nějaké drobné?
    Ještě se chci zeptat pokud to takto normálně píše při vyhrané aukci?
    výpis z deníčku:
    09.06.2014 - 17:00[​IMG]„Booster bodů života“ zakoupen.
    [​IMG]
    09.06.2014 - 17:00[​IMG]Vyhrané aukce: Booster bodů života
    Nějak to pořád nefunguje správně asi. Pokud hráč přihazuje na konci a přehazuje sám sebe pro jistotu.
    server cz1 id: 62978493

    p.s. v historii aukce je jako vítěz 19gianni73 v 17:00 a v 16:00 jsem tam já - ok
     
    Naposledy upraveno: 9/6/14
  2. Zafod

    Zafod User

    Kontroloval jsi ty časy ještě jednou? Nemohl jsi se splést? Ono to zadávání těsně před koncem či těsně na začátku, nikdy nedělalo dobrotu. Je potřeba si uvědomit možné zpoždění serveru apod. Zkus si schválně otevřít dvě okna s aukcí a porovnej odpočet času. I tam uvidíš rozdíl.

    Ten zápis v deníku máš v pořádku. Tedy přesněji, zrovna vyhrané boostery se takto zapisují.
    Oproti např. designům, které se zapíší jen:
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Konkrétně jaké časy? aukci mezi 16 a 17-tou hodinou jsem vyhrál za cca. 15 m. kreda a nějaké drobné a v aukci od 17 hodin jsem hodil cca 16 mega a nějaké drobné a byl jsem tam. v 17: 47 z e-mailu mi to napsalo, že moje nabídka byla překonána a byl tam hráč co tam hodil cca 4m. a nějaké drobné:jde mi konkrétně o ten příhoz toho hráče- menší nabídka hráče přebije vyšší- tady to asi nevyřešíme-příště to vyfotím, ať je jasné, kde je chyba?
     
  4. Korben

    Korben User

    ZOHAN Včera som na to pozeral , no vsadil si v 17:00:04 , tak počítam že to bol pokus na vsadenie kreditu pred koncom aukcie, ale hodilo ťa to do ďalšej aukcie.
    Na kredit hráča ktorý ťa predražil som sa už zabudol pozrieť, lebo v práci sa do hry moc nedostanem a doma som si na to nespomenul. :D mohol si sem vložiť aspoň presný nick hráča , prípadne jeho profil a mohlo sa to ihneď skontrolovať. ;)

    Fotiť nič netreba, vždy je potrebné sem vložiť všetky základné informácie. Ako je ID , čas dražby, profil druhého hráča, vložený kredit. To sú údaje ktoré nám uľahčia informáciu vyhľadať.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je mi to jasné. Jelikož jsem byl v bráně a spadlo mi to, tak jsem si to neuložil. Příště na to nezapomenu. Ok již nic víc.Dík za odpověď.
     
  6. SrCosmo

    SrCosmo User

    [​IMG]
    Meziplanetární aukce
    25.06.2014 17:00
    Předmět úspěšně zakoupen.
    Ahoj SrCosmo,

    Gratulujeme! Tvá nabídka 10.000 kreditů vyhrála aukci na předmět Veterán (D-VE-01).

    Tvůj DarkOrbit tým TOto mi přišlo ale nic jsem nedostal nebo kde to mam mit?? Sem docela sklamanej poradte prosim
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj

    SrCosmo Jednuše jsi dražil design Veteran na loď Goliath za 10 tisíc kreditů,který jsi i vydražil.

    Pokud máš loď Goliath tak design Veteran si nastavíš tak, že zvolíš na hlavní stránce hangár-> vybavení( vedle ikony přehled) a vlevo do ikony inventář si zvolíš jaký chceš design.

    Pokud loď Goliath (golík) nemáš ani v jednom hangáru,tak bohužel design nikde neuvidíš,ale máš ho,takže až získaš golíka (je jedno jestli zítra nebo za rok), tak potom si veterána můžeš nastavit tak jak jsem psala výše.
     
  8. SrCosmo v hangari/vybavení ale musiš mať loď Goliath.
    [​IMG]
     
  9. SrCosmo

    SrCosmo User

    dikiiii moc
     
  10. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.