Aukce neaktuální čas

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kapacita, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kapacita

    kapacita User

    Dobrý den mám menší problém s aukcí .Na aukci nemám aktuální čas .ted co to píšu je 6.55--------- na aukci mám čas51.58 aklesá .Nemůžu dražit potřeboval bych rady jak to opravit. předem děkuji.
    -----
    CC použit několikrát
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Sid

    Sid Guest

    kapacita v aukcích nepoužívej tlačítko prohlížeče zpět, ale pokaždé klikni znovu na horním panelu na aukce, tím je opět aktualizuješ a načteš správně.

    Dodej i testy připojení, ať můžeme vyloučit i jiné problémy.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

  5. kapacita

    kapacita User

    Tak stydím se to i napsat. Děkuji vám za všechny rady .Moje velká stařecká nerozvážnost.Kdyby ste slyšel kolik sprostých slov na svou osobu sem použil tak ani neuvěříte že sem vůbec z této galaxie.Tak k mému problému,včera mi moje málá (2 roky) trochu nešetrným způsobem odstranila od počítače sluchátka,v mé velké horlivosti si říkám tak když už tak provedu údržbu a odpojil sem počítač od sítě a co se nestalo zastavil se čas v mém počítači-,... takže kcyž sem to psal nebylo 6 55 ale 7 11 a já vás zbytečně zaměstnával a tomu ještě nebyl konec , protože sem přišel pozdě do práce.Ještě jednou se omlouvám a děkuji.
    ----------------------
    Zeus,cc použit několikrát-špatně sem to formuloval.CC-CCleaner
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    To jsme rádi,že ti to už jde
    Vyřešeno,uzamčeno,LOCK!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.