Návrhy "Aukce od lidi"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ALIEN***, 3/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli byste takovou aukci?

  1. ANO !

    11 hlasy(ů)
    47.8%
  2. Ne, prijde mi to zbytecne.

    10 hlasy(ů)
    43.5%
  3. Je mi to jedno.

    2 hlasy(ů)
    8.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Ahoj,
    jen tak me napadlo, kdyz jsem videl design, ktery nepotrebuji, tak me neco napadlo.
    Myslim, ze by bylo hezke, kdyby existovala neco jako "aukce od lidi" (tam by byly predmety, ktere se nachazi na DENNI a TYDENNI aukci, protoze hodinova by nemela smysl) a smysl toho by byl, ze nejaky hrac, ketry by neco nechtel tak by to dal do aukce napr. design ELITE a dalsi hrac by ho zrovna potreboval, tak by si ho vydrazil.
    Bylo by to lepsi i v tom, ze by nebyla jenom jedna aukce za tyden, ale 2! (normalni aukce a "aukce od lidi")

    Budu moc rad, kdyz se vyjadrite :) Dekuju ALIEN***
     
    lonja68 tohle ocenil(a).
  2. Karlosray

    Karlosray User

    na sto pro jsem pro
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Je to sice pekne,ale ani nechcem vediet,jak by sa to hromadne zneuzivalo hracmi,ktori maju viac uctov :rolleyes:
     
  4. svi1

    svi1 User

  5. Drift1

    Drift1 User

    svi1-ten to vystihnul nejlépe :D...já bych byl pro ale s upravou-nabídnete předmět k aukci a pokud ho někdo vydraží tak vám to sebere rankové body:D..dáte LF4 a fuuu 1 mega rank bodu dole:D..s každou další aukcí by se ty ranky zvedaly tzn. dáte podruhé LF4 fuuu 2 mega ranku dole :D..takže dáte 5 předmětu za týden a jste na astronautovi :D..potom stačí jeden a máte terčík..pak ještě jeden a lítáte jen na koštěti :D
     
  6. ALIEN***

    ALIEN*** User

  7. svi1

    svi1 User

    ALIEN*** absolutně se omlouvat nemusíš. Není totiž za co. Často sem někdo dá návrh, který už zde v nějaké podobě byl. Proto jsem Ti sem dal ty odkazy, abys viděl, jak to s ostatními návrhy dopadlo. Zbytečně bys ztrácel čas a energii na toto téma. Můžeš se zaměřit klidně na něco jiného, nebo to mnohem lépe propracovat.
     
  8. ALIEN***

    ALIEN*** User

    Dobre, dekuji za ponauceni, zkusim to jeste trochu propracovat, i kdyz nevim, jestli to ma cenu.
     
  9. svi1

    svi1 User

  10. lonja68

    lonja68 User

    Znáš nějakího?
     
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    lonja68 - je vela hracov,co ma viac uctov,kedze je to povolene(pokial sa medzi sebou nestrielaju).Bud je to preto,ze si chce vojensky vypomahat alebo len nostalgia z plnenia uloh,ci z ineho dovodu,ale urcite by lahko mohlo nastast zneuzivanie aukcie tohto druhu.
     
  12. lonja68

    lonja68 User

    Ano máte pravdu ale dá se tomu zabránit když darkorbit využije IP adresu, kromě toho BP dokáže sledovat aktivitu hráčů
     
  13. svi1

    svi1 User

  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj,

    ako ti už chalani písali vyššie tvoj návrh nespĺňa predpoklady správneho príspevku pre túto sekciu. Ďalšia vec, že podobné návrhy tu už boli. Ak chceš ešte raz tímto prispieť uisti sa, že pridávaš niečo nové a zaujímavé aby to malo cenu na fóre potom môžeme diskutovať o tom, či to je dobrý nápad alebo nie a či sa to dá posunúť vyššie.

    Samozrejme aukcia od ludí je dlhodobo preberaná téma ale ako už písali vyššie tým pádom by reálna aukcia strácala význam, a som si istý, že veľa hráčov by si našlo nejaké miesto ako obísť systém a získať niečo za centík.

    Na teraz uzatváram pre obídetie nežiaducého spamu a prajem príjemnú hru :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.