Chyby Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gambrinus!, 26/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Stalo se vám to taky?

  1. Ano

    42.9%
  2. Ne

    28.6%
  3. Na aukci jsem se s tímhle problémem nesetkal.

    28.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    Zdravím, dnes v 9:11 predrazil KentanekCZ mojí nabídku 10,000,000 cr. na LF-3 avšak když jsem zkontroloval historii aukce v tomhle čase tak zadal pouze 1,500,000 cr..
    Jedná se o server CZ2.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/17
  2. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Osobně jsem se nesetkal s tím, že by nižší nabídka přehodila vyšší. Samozřejmě se mi stalo, že hodím na poslední chvíli a započítá se mi to do následující aukce nebo si myslím že píši 120000000 a zadám o nulu míň nebo háži moc rychle za sebou a najednou to chce, aby zadal kód.

    Aby jsi podpořil své závěry, je potřeba sem dát výpis z bilance (najdeš ji na na hlavní stránce pod volbou "Uridium"). Zde by mělo být vidět kolik kreditu a v jakém čase jsi hodil a co ti systém vrátil, když jsi byl překonán.

    P.S: Osobně bych to tipl na problém s nulami, proto raději zadávám nabídky typu 12100100 aby těch nul za sebou nebylo moc.
     
  3. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    • 26.08. 09:11 Refundace aukční nabídky (LF-3) + 10,000,000 k.
    • 26.08. 08:38 Nabídka zadána - 10,000,000 k.
    • Kdyz se podivate na cz2 tak v tu dobu vyhral hrac s nabidkou 1,500,000. Takze chyba tam je.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/17
  4. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Asi budeš počkat až se tu objeví nějaký admin, aby to prověřil. Dražím poměrně často, ale nižší nabídka mě dosud nepřehodila. Zřejmě se tento problém moc často vyskytovat nebude.

    P.S: Neměl by jsi upravovat příspěvky na které reagoval moderátor. ;)
     
  5. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    Naposledy upraveno moderátorem: 26/8/17
  6. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Nepiš prosím dva příspěvky pod sebe. Pokud je tvůj příspěvek poslední, použij tlačítko upravit. Děkuji.

    JInak k tomu problému. Chyba nemusí být jen v tom, že tě přehodil hráč s nižší nabídkou. Chyba může být i v tom, že jeho nabídka je v historii chybně zaznamenaná.

    P.S: Než o to, že jsi upravil gramatiku mi šlo spíše o to, že jsi nejdříve uváděl 12 miliónů a pak to změnil na 10 miliónů, což nepůsobilo důvěryhodně.
     
  7. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    Upravit? moc práce :p :D. Hmm chybně zaznamenaná to mi nepůsobí nějak důvěryhodně :eek:. Jo a k těm 12 mega, 0 dvě mega jsem se netrefil no ale nepoužíval bych zrovna slovo ,,nedůvěryhodné´´ :D.

    -----------

    Hele PS: :D. psát si budu jak chci :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/8/17
  8. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Pokud nebudeš respektovat pravidla, nedopadne to dobře.
     
  9. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    Já vím :p :D
     
  10. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Tak jsem to trochu prověřoval a problém bude spíše v tom, že historie aukcí je asi o hodinu posunuta, tedy jsi se díval na chybnou aukci. Například aktuální aukce v 13:15 je v historii označena jako 12:15.
     
  11. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    PRO JISTOTU JSEM PROVĚŘOVAL TŘI HODINY V ROZMEZÍ TOHO ČASU A VŽDY MOJE NABÍDKA BYLA NEJVYŠŠÍ, TÍM PÁDEM V TOM CHYBA TAKÉ NEBUDE .)
    PS: Velká písmena nejsou záměrně, jen jsem moc línej na to abych to přepisoval znova jelikož jsem si neuvědomil, že jsem měl zaplý caps-lock :p :D
     
  12. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Ten hráč, co vyhrál s 1,5 mega LF3, přihazoval až na následující aukci:
    • LF-3 1500000 C. 2017-08-26 10 : 07 : 01
    Ty jsi byl seriózně předražen jiným hráčem. Také jsem se díval na historii a jak před, tak i po zmíněné aukci byly částky vyšší než 10 mega. Nejedná se o chybu dražení, ale o chybu výpisu historie aukce, která je proti reálnému času posunuta o hodinu. Tuto chybu jsme nahlásili, je ale otázka, jak rychle ji bude BP řešit.

    Máš k tomuto problému ještě nějaké dotazy?

    P.S: Co se týká tvého psaní, znovu tě prosím, aby jsi dodržoval pravidla fóra. Psaní velkých písmen zde netolerujeme. Ber to jako poslední varování.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kolega ma pravdu, hrac v case tvojej akcie ani nebol na ucte, drazil az neskor, tiez som si ho prebehol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    Tak tedy dobrá. Vše je tedy prověřené a jsem rád, že se na 100% je to chyba v rejstříku aukcí. Nemám již žádný dotaz.
    PS: wardene budu si psát jak chci , nikdy jsem pravidla nedodržoval a ani nebudu.
     
  15. Borat

    Borat User

    Tak na tvojom mieste by som to zmenil. Tu sa pravidla dodržujú!

    Vyriešené.
    Lock.
     
  16. Warden

    Warden User

    Gambrinus!: Existuje i možnost, že psát nebudeš. ;)
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.