aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MostBouby, 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MostBouby

    MostBouby User

    rád bych se zeptal. Pokaždy co mi někdo překoná nabydku na aukci tak se mi vratí kredity zpatky, ted jsem dal 700000 na cpu a někdo mi překonal nabídku, nevratili se mi kredity, je to rozčiljící a rád bych dostal zpět své kredity, děkuji za pochopení
     
  2. Korben

    Korben User

    MostBouby Ak by si bol jediný hráč v tejto hre, tak by som ti odpovedal ale takto by si mohol dodať aspoň ID účtu a čas kedy si do dražby dal kredit.
     
  3. MostBouby

    MostBouby User

    čas 21.00, jmeno kokotesas, a bylo to 700000 kreditu, snad jsem to spravně pochopil :D slovensky moc neumím
     
  4. KRДKEN

    KRДKEN User

    MostBouby admin potrebuje tvoje ID účtu aby sa na to pozrel
     
  5. Korben

    Korben User

    MostBouby Ak nerozumieš po Slovensky , tak použi Google prekladač :D .
    Ďalej, odporúčam ti aby si si zmenil nick, tento je do hry nevhodný , potom si napíš na podporu hry a tam požiadaj o pripísanie kreditu. Nezabudni tam podrobne popísať problém a aj to čo si dražil.
    Kontaktní formulář na support
     
  6. MostBouby

    MostBouby User

    dobře dík :D a nick je suprovej :D mam ho všude :D prostě je boží :D, ale fajn udělam to pro tentokrat
     
  7. Korben

    Korben User

    Za taký nick by si mohol dostať akurát tak ban. Tak že sa ho nepokúšaj zmeniť späť.

    Hráč odoslaný na podporu.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.