Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Zdenosek, 25/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdenosek

    Zdenosek User

    Zdravi,pred chvily jsem dal na iris a lf-3.. Kredity odecteny,ale mam jen irise. Jak bych mel postupovat ?

    Dekuji Z,-
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Pre chvílou znamená aukcia končiaca v 17:00? Dával si tam kredity tesne pred koncom?
     
  3. Zdenosek

    Zdenosek User

    Ano.zhruba minutu pred koncem .
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

  5. Zdenosek

    Zdenosek User

    Dekuji za pomoc a rychlou reakci :)
     
  6. svi1

    svi1 User

    Ahoj pánové a dámy. Jen se přidám. Dnes 25.4.2014 v 17:00 hod ukončená aukce - výhry dle historie bych měl mít: maskování xxl i malé, boostry: poškození, body života a obnova štítů. Reálně jsem dostal jen xxl mask. Na podporu jsem psal dle reakce, kterou poskytl Kubino zakladatelovi této témy. Samozřejmě že budu čekat na jejich vyjádření a ano, vím že na to mají 48 hodin.(víkend = delší čas)
    Jen pro jistotu zde uvádím toto, neboť jak je psáno již v mnoha dalších příspěvcích, mělo by se řešit ihned a nechci zakládat zbytečně nové vlákno.
    Aukce: 25:4.2014, čas 16:00 - 17:00 hod.
    server CZ2
    nick svi1
    ID 79038586

    Případně že bych se špatně díval a někdo kdo má práva se na to podíval, zda náhodou jen špatně nevidím. Děkuji admini a modi, za vaší práci a za pomoc, kterou poskytujete ve svém volném čase.

    S pozdravem

    svi1
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Poprosím riešiť s podporou, tuna vám to nikto nepripíše.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.