AUKCE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 29/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak ve tři ráno jsem vydražila . . .
    ALE : nejen,že se mi lf 3 NEobjevila v inventáři,ale ani se nevrátily kredity
    a navíc půlce hráčů to celé "spadlo"
    mockrát jsem to musela zkoušet,než se mi povedlo vůbec se přihlásit zpět na hru
    .... co s tím ?
    takhle brzy ráno a systém to "nezvládá" ?:(
     
  2. Dextremen

    Dextremen User

    zdravím, drazil jsme irisku 32,1mega, nejak tak, a nikde tu irisku nemam ani se mi nevratily kreditky. letounu nemam max mam jen 6 letounu. a iris nikde.zadam o vyresení děkuji. Dextremen
     
  3. skuste si promazat Cache možna preto sa vam nič nezobrazi a keď to nepojde tak to musi biť serverove problemi
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte,určite najprv vložte moderátorom svoje ID a potom treba skontrolovať lodný denník,či tie predmety boli Vami úspešne vydražené.A budte trpezlivý,určite sa to vyrieši a o nič neprídete.Stalo sa mi to už mnoho krát
     
  5. Korben

    Korben User

    **rozárka** Nikde nevidím tvoje ID a k problému s prihlásením , sa nevyjadrujem. Jedna téma = jeden problém.

    Dextremen To isté. ID a čas dražby.
     
  6. Dextremen

    Dextremen User

    promin te, moc se neviznam kteřím moderatorum mam dat ID nebo jaké ID ? :O

    Cache ?? neívm co prenně myslíte :X
    -----------------------
    čas dražby 2:00 iris

    Id
    [​IMG] 161931857
     
    Naposledy upraveno: 29/7/14
  7. Korben

    Korben User

    Dextremen Nepíš viac príspevkov pod seba , ale využi možnosť upraviť svoj príspevok, ak pod teba ešte nikto nereagoval.

    ID účtu , je číslo tvojho herného účtu. Toto číslo je potrebné na identifikáciu tvojho účtu. Nájdeš ho v ľavom hornom rohu , na hlavnej stránke a použiješ ho vždy keď máš nejaký problém na účte, tak že si ho niekam poznač.
     
  8. Dextremen

    Dextremen User

    omhlouvam se ze jsem psal viac prispevku.. ne nikdo me nerelagoval. :)

    id uz jsem vlozin ale neva jeste jednou vlozim
    [​IMG] 161931857.
    myslíte zpravy ? :O ty jsem uplně všechny smazal. a porad nic, pokud myslíte jiného tak nevím. :X
     
    Naposledy upraveno: 29/7/14
  9. Korben

    Korben User

    01:59:36 si dal 17500000 kreditov na iris. 01:59:46 ti bol kredit vrátený, tak že iris si v tom čase nevydražil.
     
  10. Dextremen

    Dextremen User

    ano přesně tak, prvně jsem dal 17 500 000 a ja měl asi 60mega a na podruhe jsem dal 32,1mega ... mam dukaz, ze jsem to vyhral podívej se na historii aukce 2h. a tam najdeš irise a muj nick :)
     
  11. Korben

    Korben User

  12. Dextremen

    Dextremen User

    co ? :O ja prave dam historii aukce a klinu 2h rano... a tam to mam ale ve 3h tam je nekdo jinej :O
     
  13. Korben

    Korben User

    Tak sa výsledky dražby asi pomiešali, lebo do dražby si kredit vložil o 02:59:35. Každopádne si napíš na podporu hry.
     
  14. :( takže nic
    sorry, ale jakákoliv komunikace s PODPOROU je nejen zdlouhavá, ale i marná
    ( dle mých zkušeností-bohužel )
    ID nerada píšu veřejně, je zneužitelné, měl by postačit přesný čas aukce, a ten jsem uvedla o_O
    inu přišla jsem už o víc ;) je to jen hra, a s chybama, co nadělám :)
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Zde je jeji ID
    93055557
    a neni moznost ID zneuzit.

    Jinak svou LF3 jsi v odpolednich hodinach dostala. Jeste ten den bezel script na pripsani predmetu,ktere hraci nedostali.

    Jinak bala jsi se zverejnit ID a uz je mi to uplne jasne:
    To je jen zakusek, protoze je tam asi 10 az 15 uctu a porad ti stejni hraci je sundavaji.
    A nahodou vsichni u tebe doma.

    Poctivost sama.
     
  16. Korben

    Korben User

    Myslím že tu viac nieje čo riešiť. Ohovárať vie každý a my sme najhorší. To že kopec hráčov podvádza, dohaduje sa na zostreloch, to je už v poriadku.:rolleyes:

    Inu, co nadeláme ?
    Nic.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.