Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 6/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino kredity ani loď sem nedostal,prostě jsem jen nahodil na aukci kde už běžel nový den cca 23:54 min do konce aukce,chtěl bych ale vědět,kdy mě BP vrátí ty kredity,rád bych si ten předmět totiž vydražil
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to je len na BP, ja tie kredity nevraciam.
     
  3. jen aby mě je ale vrátily,přece jen 701 milionu jen tak rychle zase nevydělám :D ale ok,nezbývá mě než si počkat,jestě otázka muže hrát dál ? aby se mě pak nepřemazala bilance kde mám tu nabídku a neodostal sem pak nic
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Jediné čo viem je to, že sme to hlásili BP a ako sa k tomu postaví je už len a len na nich. O tom aby ste nehrali nebola reč, takže môžeš.
     
  5. dík,no snad se k tomu postaví fér a vrátí kredity :) ale i tak BP mohl udělat lepší krok,prostě odstavit aukce na čas z provozu,dokud to neopravěj,takto mají zbytečně o problémy navíc :)
     
    Earthquake tohle ocenil(a).
  6. -CONFORT-

    -CONFORT- User

    Dobrý den,
    Včera v 23:50 ( cca ) jsem hodil do Aukce na předmět " Spearhead Elite " 260,321,654 kreditů přesně, po skončení aukce jsem kredity nedostal zpět tak si říkám super, vydražil jsem muj poslední desing vůbec ale ono houby, nepřišel mi Aukční mail a ani jsem nedostal kredity nazpět po zkončení aukce, nejedná se pro mě o malou částku tak prosím, zda ses tim bude moct dát něco udělat či poprosit aspoň kde je chyba jestli u mě nebo u vás.
    server : CZ2
    ID : 67426404
    Předem děkuji za brzkou odpověď
     
  7. 10.11.2014 - 23:15[​IMG]Vyhrané aukce: Aegis Elite
    neříkám,že nejsem rád,protože jsem tam patrně nahodil nejvyšší částku za ten den,ale je to hodně zblblé ty denní aukce,přijde mě jako by to vyhrálo víc lidí za den,protože v ukončených vidět nejsem,že sem to vyhrál já :D
     
  8. Thymius

    Thymius User

    Musíš počkat, přičítá se to se zpožděním ... :)
     
  9. oscarko123

    oscarko123 User

    Zdravím minulu nedelu som chcel vydražit solace v tyzdennej no však čas v aukcii ukazoval 25 minut bude končit tak si hovorim počkam dam 5 minut pred koncom čakam čakam vidim že tam je 5 minut tak resetnem nech sa obnovia veci že či nahodol niekdo nedal velku palku,a zrazu mi tma vyskoči 6 dni 23 hodin ... akože to čo je ? chcem radu lebo tuto nedelu ho chcem mať bolo to na G7
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    oscarko123 ja ti dám radu, prihoď tam 20 minút pred koncom (podľa času v aukcií) dostatočnú čiastku a design budeš mať.
     
  11. oscarko123

    oscarko123 User

    citát zmazaný

    aha takže 26 minut nie ? lebo tam je rozdiel 25 minut ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    oscarko123 predošlé posty necitujeme. Aký rozdiel? Neviem čo je ťažko pochopiteľné na tom, že sa máš riadiť časom v aukcii. Aukcia ponovom nekončí o celej ako sme boli zvyknutí preto si to treba sledovať.
     
  13. oscarko123

    oscarko123 User

    Ja ťa rozumiem velmi dobre ale nevieš čo chcem ja :D mne ide oto že ked aj budem sledovať čas tak sa v tej priamej hodine zmeni a to potom nemožem dať svoju aukčnu sumu, Ja budem sledovať čas ale dajme tomu bude tam že za 40 mi konči tak ja si počkam a dam to až ked bude 5 minut ale sa bojim tym že to je posunute že bude ukazovať 40 min ale ukonči sa to v inom režime ako to je tam napísane chápeš ?
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    oscarko123 a prečo by sa to malo ukončovať v inom režime? To tak bolo len pri zavádzaní novinky, že zrazu to skončilo aj o 40 minút skôr či neskôr, teraz by to malo byť podľa času v aukcií.

    Btw. čo máš stále s tým čakaním do 5 min, hoď to tam 20 min pred uvádzaním koncom a máš po probléme, mať tak tvoje starosti ...
     
  15. oscarko123

    oscarko123 User

    :D ah ja viem ale dobre hodim to tak neskoro ale zas ked ma predražia ..
     
  16. Timanris

    Timanris User

    No pokud máš okno aukce stále otevřené, tak odpočítavací čas se zpožďuje oproti skutečnosti, takže musíš občas aktualizovat stránku a pak tam budeš mít přesný čas a můžeš házet i klidně 20s před ;)
     
  17. oscarko123

    oscarko123 User

    :D :D bože ja viem -_- timanris .. neskoro ked hodim tak to tam je ale zas ked ma predražia ah
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    oscarko123 pozri sa kto chce ťa predraží aj keď to tam hodíš 20 sekúnd pred koncom. Ideš dražiť napr. design, máš naň 500M. Chce ho dražiť napr. aj Jožko zo serveru, ten má ale 700M a je mu jedno koľko minie. Môžeš sa aj potrhať a dávať sekundu pred koncom, ak Jožko hodí 700M ty ho nepredražiš a čas nehrá rolu.

    Ak ťa predražujú, máš málo, tak šetri a potom predražíš ty všetkých ostatných.
     
  19. oscarko123

    oscarko123 User

    ok dakujem
     
  20. °ŁoŁo°

    °ŁoŁo° User

    Mám stejný problém jen ,že jsem dal přes 750 Mega kreditu do aukce na desing Dimisher a poté už tam nejsem a je tam nějaký hráč ,který tam dal kolem 300 Mega kreditů. Taky žádám o vrácení Kreditů nebo o obdržení Desingu Dimisher
    Děkuji
    ID: 60055311
    Server: CZ1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.