Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 6/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. °ŁoŁo°

    °ŁoŁo° User

    Ne, já nehrál pro nic za nic. Já chci stejná pravidla pro každého ! Takže buď kredity zpět a nebo desing Dimisher. Ať si vyberou !
     
  2. Korben

    Korben User

    °ŁoŁo° Ak by BP napísali že bohužiaľ kredity a ani vydražené veci sa nedajú vrátiť, tak čo urobíš ? o_O No neurobíš nič a nikto by si nič nevyberal. Tak že nejaké, "ja chcem, ať si vyberou! " a podobne si môžeš odpustiť.

    To čo si vydražil , to aj dostaneš a ten kto nevydražil, ten dostane späť kredit. Výsledky aukcii sú pripisované oneskorene, podľa typu aukcie.Bohužiaľ je to tak preto , lebo proces ktorý spúšťa automatické vyhodnocovanie a spracovanie aukcii zblbol pri posune času a následnej synchronizácii a preto vyhodnocuje aukcie s oneskorením.
    Nejaký čas potrvá kým sa to dá do poriadku.

    Tak že nejaké vášnivé reakcie si šetri niekde na námestie , ak bude nejaká manifestácia. :D
     
  3. PaiMei

    PaiMei User

    Souhlasím s Korbenem. Není potřeba tady stresovat, stačí počkat třeba do rána. Já jsem dražil denní aukci na design pro Aegis. Jelikož jsem počítal s tím, že aukce teď blbne, hodil jsem tam číslo, které jsem bral jako nepředražitelné. Po skončení aukce jsem zmizel, objevil se tam jiný hráč a ve zprávách nic. Šel jsem spát, stejně jsem to měl v plánu a počkal na ráno. A ráno krásné překvapení, kredity se nenavýšily, a design byl v hangáru.
    Někdy mám pocit, že nějaké kredity nebo věci z aukce jsou to nej na celém světě a reakce některých mě hlava nebere.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Design z Kronos je náhodná vec, tie padajú. Dražba je vec nákupu za najvyššiu sumu, ak ju dám neviem prečo by som design nemal dostať, v opačnom prípade obdržať kredity späť. Takže tvoje OT mažem.
     
  5. Leon

    Leon Guest

  6. iKo7

    iKo7 User


    *-MINI-SADA-*, to myslíš vážne? Zmazanie tvojho OT príspevku je v prípade moderátora OT? No tak to veľa šťastia na podpore. ;) Preštuduj si Pravidlá a ak nájdeš, že zmazanie OT príspevku moderátorom je porušenie pravidiel, tak napíš prosím ;)

    K téme: Vyskytuje sa problém s aukciami aj na CZ3? Vopred ďakujem za odpoveď. :)
     
  7. Korben

    Korben User


    OT post zmazaný. Poriadne si prečítaj odkaz od kolegu Leona
    Je potrebné sa držať témy. Kolega ti mazanie postu zdôvodnil.

    iKo7 Problém je na všetkých serveroch , kde je posunutý čas.
     
  8. Zdravím vás,

    od data změny aukčího systému (neznám přesné datum) se na cz3 objevil bug.
    V denní aukci se po ukončení v 23:50 zapne aukce, která je pouze na 1 hodinu do 00:50.
    Je to nepřijatelné narušení hry a je nefér proti hráčům, co si elitní loeě museli vydřít.
    Proto bych rád poprosil o rychlé opravení tohoto bugu.
    Neměl by to být problém a mělo by to jít opravit během pár minut.

    Děkuji

    (Vážně nemusíte blokovat témata s bugy místo jejich opravy.
    Jen tím ukazujete svůj nezájem o téma a jediné čím se zaobíráte je to zda si náhou autor nezpletl sekci a nebo mu to zablokujete k vůli duplicitě a problém vůbec neřešíte.
    Ten to systém fora jsem viděl jen u BP a dost mě to mrzí.
    Hráči se vás na něco zeptají, oznámí vám bug nebo něco podobného a vy mu téma prostě zablokujete a napíšete, že je to duplicit nebo, že to do sekce nepatří.
    K tomu jen jedno, najdete téma co nepatří do určité sekce ? Proč ho místo blokování co autora akorát naštve radši nepřesunete tam kam patří ?)

    Teď, když je to ve správné sekci prosím vyřešte tento BUG.
     
  9. Leon

    Leon Guest

  10. Nemyslím, že jste prográmátoři, ale nenapadlo by mě, že toto forum potřebuje programování k tomu, aby dokázal admin přesunout téma.
    To je pro mě novinka, co jsem viděl na forech něktéré to povolovali dokonce i návštěvníkům fora u jejich témat.
     
  11. iKo7

    iKo7 User

    ¯¯BLaCK™CUŁS¯¯, moderátor má za úlohu dohliadať na priehľadnosť tohto fóra. To, že moderátor zamkne tvoju duplicitnú tému neznamená, že nechce vyriešiť BUG. Mal si sa hneď opýtať v téme, v ktorej sa rieši už rovnaký problém. Leon ti medzi tým, čo som písal dal ten pravý link, ktorý si potrebuješ prečítať ;). V tvojom prípade by si mal vedieť, že skôr než založíš novú tému, máš použíť tlačítko Hľadať :)

    Ospravedlňujem sa za OT.
     
  12. Nehledně na tom, že citace pravidel co si poslal (Pokud jste pozorovali chybu ve hře, pište do sekce Technické dotazy.)
    Tohle je pokuď vím hlášení chyby, tak se omlouvám, že mě to nenapadlo vložit to někam jinam.
     
  13. Korben

    Korben User

  14. Děkuju, ale já nepotřebuju už nic dalšího jen bych ucenil opravu toho bugu.
    Nelíbí se mi, že na to co jsem šetřiš 150hodin si ted hodí nějaký bugger 20.000kreditů a má to taky.
     
  15. Korben

    Korben User

    ¯¯BLaCK™CUŁS¯¯ Tak že najprv sa vyjadrím k tomu že ti bola zamknutá téma. Tak že ak ťa moderátor presmeruje do nejakej témy a teda ťa upozorní na duplicitu, má to svoje opodstatnenie.
    1. moderátor sa nemusí viac krát vyjadrovať k jednému problému
    2. tvoj problém alebo požiadavka , už mohla byť zodpovedaná
    3. nebudeme predsa udržiavať otvorených viac tém na jednom fóre, ktoré sa týkajú jedného problému
    To by bolo k fóru a dúfam že to budeš akceptovať a budeš dodržiavať jeho pravidla a pokyny moderátorov.

    Ak by si si prečítal, čo sa píše v tejto téme, tak sa len pár príspevkov hore , dočítaš moje vysvetlenie k danému problému. Tento problém sa v BP snažia riešiť , no a keď že to nechcú vyriešiť razantným spôsobom useknutia aukcii a tým pádom úplnej straty kreditov a vydražených predmetov, tak udržujú aukcie s oneskorením . Toto oneskorenie je na každom servery iné a tak isto to má svoje opodstatnenie.
    Tebe ako hráčovi musí stačiť informácia že sa na tom pracuje a že sa to snažia vyriešiť. Ak sa rozumieš programovaniu, tak vieš že jestvuje software ktorý v systémoch automaticky spúšťa procesy v určitých sekvenciách a práve v tom je problém a viac ti vysvetľovať nemusím.
    No ak sa tomu nerozumieš, tak je zbytočné ti vysvetľovať obtiažnosť riešenia daného problému a jednoducho musíš akceptovať skutočnosť, že aukcie sú momentálne vyhodnocované s oneskorením.

    V budúcnosti , ak budeš chcieť riešiť nejaký problém, tak sem vlož konkrétne informácie a nie že niekto vydražil. Nás tu niekto nezaujíma , nás zaujíma len niekto konkrétny , teda konkrétne údaje. :)
     
  16. V pořádku to, že se na problému pracuje je dobře.
    Jinak pravidla dodržovat budu akorát mě vytáčí ten systém, že místo upozornění na problém má na tomto forum přednost nějaké řazení.
    Kdyby mi admin napsal například příště to napiš do tohoto téma a na problému se pracuje nemusíš se obávat nebo tak, ale vy prostě napíšete Duplicit Lock. a žádné jiné vyjádření a ačkoliv je to v pravidlech fora je to takové otravné.
     
  17. Korben

    Korben User

    ¯¯BLaCK™CUŁS¯¯ Skús sledovať fórum častejšie a určite časom pochopíš , prečo ti tam moderátor nebude nič písať a prečo duplicitu uzavrie. Ty si dnes minimálne 10 , ktorý vytvoril duplicitnú tému k rovnakému problému. Vieš aké je otravné 10tim písať že vytvorili duplicitu ? Vieš aké by bolo otravné všetkým rozpisovať problém , ktorý sa rieši v jednej téme ? Skús trocha o tom pouvažovať. ;)
     
  18. Zafod

    Zafod User

    ¯¯BLaCK™CUŁS¯¯ sorry ale nepíšeš úplnou pravdu. Moderátor ti sice téma uzavřel, ale zároveň ti tam nechal odkaz na téma kde je problém řešen. Považuji to za naprosto normální. Jediné co by se dalo v danou chvíli moderátorovi vytknout je, že nechal jen odkaz a nenapsal tam např.: téma řešené zde odkaz. Nicméně to už bychom jim mohli vyčítat i překlep, nebo chybějící čárku.

    Plky o tom, že se to děje jen zde, jsou nesmyslné. Pročti si některá cizí fóra a uvidíš, že duplicitní témata jsou běžně zavírána, slučována apod. Záleží na zvyklosti daného fóra. A jak psal Korben, přece nebudou pak moderátoři spamovat stejnou odpověď do dvaceti stejných témat. Navíc pak jedno nechtěně opomenou a bude zase oheň na střeše, že zrovna tomu a tomu neodpověděli.

    U aukce je to jasné, aukce stále trvá hodinu. Proč je to způsobeno je zde dostatečně vysvětleno. Když něco začne ve 13:10 a skončí v 14:10, je ta hodina stejně dlouhá jako od 13:00 do 14:00. U aukce se ti zobrazuje čas do ukončení, takže bych nedělal z komára velblouda. A pokud to někdo vydražil levně? Co ti bránilo ho přehodit? Nikde není psáno, že musíš nahazovat kr. těsně před koncem.
     
  19. vosinoha1

    vosinoha1 User

    on asi myslel že je chyba v denní aukci jsou tam dvě po sobě jedna v 23:50 a další za hodinu zde je screen

    [​IMG]
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  20. Zafod

    Zafod User

    Ah, tak to se omlouvám, špatně jsem to pochopil. Díky za vysvětlení ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.