Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 6/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den .. Včera přesne o 23:05 my psalo v aukci že denni aukce konči za 23 hodin .. tak ja jsem tam hodil kredity na dizajny a na lode kredity v hodnotě asi 225 milionu ..Ale pak najednou o pulnoci mi se vše v aukci smazalo lidi co hazeli kredity na veci a nepsalo nikooho že nekdo neco drazi ..a čekal sem ze se mi vrati aspon kredity ale kredity se mi nevratili takže jsem prisel o 225 milionu kvuli bugu v aukci.. prosím pomůžete mi ? děkuji Doufám že ty kredity se mi vrati !
    ID: 64435403
    SERVER: CZ2
    DATUM : 13.11.2014
    ČAS : 23:05
    Jméno : -Regy666-Čer-
     
  2. Korben

    Korben User

    -Regy666-ČER- Ty si o nič neprišiel, všetko sa ti pripíše , ale oneskorene. Stačí čítať čo sa tu písalo. :)
     
  3. Můžu se zeptat ? a vrati se mi ty kreditY?

    --------------
    Korben děkuji :) a kdy asi ? po pulnoci ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/14
  4. Korben

    Korben User

    -Regy666-ČER- Nepíš viac príspevkov pod seba , ale ak na tvoj príspevok ešte nikto nereagoval, tak využi možnosť upraviť príspevok.

    To presne neviem kedy to bude , momentálne je taká situácia, že si musíš počkať.
     
  5. vosinoha1

    vosinoha1 User

    také se připojuji k těm co maj chybu v aukci dnes sem přihodil v 0:49 na design aegis elite asi 140 m a nemám nic ani design ani kredity tak uvidíme co bude dál
    čekal sem na ranní restart a nic
    id:97997861
    cz-3
     
  6. NICITEL*

    NICITEL* User

    ja som dal na elitný štít 12 mega a nenapisalo mi že som ho vihral a nedalo mi ani kredity ! prečo ??
     
  7. Korben

    Korben User

    No vidím že písanie vám ide, tak že teraz sa naučíme čítať. Tak že kto má problém v aukcii, ten si prečíta to čo sa píše v tejto téme.

    Uzavreté, LOCk.
     
    Gahan tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.