Aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jandix, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jandix

    Jandix User

    Zdravím,nevím zda to tu již bylo psáno,nebo byl již někdo od vás seznámen s tím,že Aukce končí o 10 minut dříve než by měla..
    Jak je to možné? je to nějaká chyba aktualizace nebo čeho?
    Tuším že problém nastal po skončení Akce Halloween,ale nejsem si jist možná už to trvalo při Akci.
    Nebo je to takhle záměrně udělané,že místo v celou hodinu budou končit aukce např 9:50 atd..
    Děkuji za váš čas a odpověď.
    S Pozdravem Jandix
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    No už to tady bylo. Z důvodu zatížení končí aukce na každém serveru jindy. Např. na CZ1 v třicáté páté minutě.
     
  3. Jandix

    Jandix User

    Ahá,tak takhle je to,já myslel,že to je chyba po akci,protože před Akcí to nebylo :)
    Tak děkuji za odpověď :)
    --------------------------------
    A ještě sem se chtěl zeptat,bude se to nějak opravovat? Aby zase aukce končili klasicky v celou hodinu? Myslím,že by BP mělo něco udělat s tím zatížením ne? :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/14
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Pravděpodobně to takto již zůstane. Ale stoprocentně ti to nikdo nepotvrdí.

    Jinak nepiš dva příspěvky pod sebe. Pokud na tůj příspěvek dosud nikdo nereagoval, použij odkaz "Upravit", který je uveden modře pod tvým příspěvkem. Koukni na Jak správně přispívat na forum
     
  5. Jandix

    Jandix User

    Jo dobře děkuji za tvůj čas :)
    Jo já vím,že musím psát jen jeden příspěvek mě to nedošlo omlouvám se :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Jandix Prečítaj si tému z rovnakým názvom, je to tam vysvetlené.
    Aukce

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.